HC Sparta Praha
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 22.11.2012, 18:10 • Tipsport Arena • Tipsport extraliga

Sparta už si zbytek zápasu pohlídala, i přes napínavý závěr vítězí 2:0 a pomalu se dere tabulkou vzhůru. Patří jí již 12. příčka. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (20:32:29)

60:00

59:40
    Sparta už vedení udrží. Vítkovický Kuba hákoval a jde na dvě minuty. Vítkovický gólman musí zpět do branky.

59:23
    Nepovedená střela Slobody od modré mohla nadělat Neuvirthovi starosti, ale ten si jako pokaždé dnes poradil.

59:01
    Po vyhození puku se bude vhazovat ve středovém kruhu.

58:54
    Teď pro změnu oddechový čas pro svěřence trenéra Jandače.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a puk je opět v pásmu Sparty. Domácí se příliš k puku nedostávají, ale stále tlaku Vítkovic odolávají...

57:29
    Sparta se stále musí bránit, ale zatím se jí daří puky vyhazovat....

57:00
    Vítkovice budou pokračovat bez gólmana, v šesti hráčích...

57:00
    Time-out pro hosty.

57:00
    Další nepřehlednou situaci před brankou Sparty řeší gólman domácích přikrytím puku lapačkou.

55:05
    Domácí si ale příliš neoodechnou, hra se po zakázaném uvolnění vrací přd Neuvirtha.

54:35
    Sparta čelila velkému tlaku, ale zvládla to. Sekáč je na ledě.

54:00
    Neuvirth drží Spartu nad vodou, betonem teď zachránil dorážku, který už už mířila za jeho záda.

52:35
    Teď byla k vidění série nepřesností ve středním pásmu, kterou utnul až faulem domácí Sekáč a Sparta se bude bránit.

50:30
    Pacovský mohl dorážet odraženou střelu od modré, ale byl dezorientován, a obránci mu puk odpálili.