Sunderland – West Brom 2:4 (kon.) | Everton – Norwich 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Queens Park 3:1 (kon.)
Stoke – Fulham 1:0 (kon.) | Wigan – Reading 3:2 (kon.) | Aston Villa – Arsenal 0:0 (kon.)
Everton FC
1:1 (1:0)
Norwich City
Sobota 24.11.2012, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League

Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím, ale onlajn přenosy i nadále pokračují. Zůstaňte proto s námi. (17:59:17)

Viděli jsme fotbal dvou naprosto rozdílných poločasů. V tom prvním vládl Everton a dočkal se zaslouženého vedení, v tom druhém však přenechal aktivitu svému soupeři a bylo jen otázkou, zda se Norwichi podaří srovnat. Nakonec se jim to podařilo v 90. minutě a šťastným střelcem byl Bassong.

Domácí trenér, ani diváci nejsou spokojení, ale remíza je po celkovém průběhu utkání spravedlivá.

90+5
    Možná poslední možnost pro Everton, jenže Vellios nezpracoval ideálně míč a musel jej poslat na půlící čáru.

90+3
    Je tu závěrečný nápor domácích, je to však všechno na náhodu a nakopávané míče.

90+2
    Střídání domácích. Odešel Steven Naismith a nahradil jej Apostolos Vellios.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Norwich právě vstřelil branku!
    Na poslední chvíli se hostům podařilo vyrovnat. Po rozehraném přímém kopu na zadní tyč dostal SEBASTIEN BASSONG chvíli prostor a z ostrého úhlu dostal hlavou míč za brankovou čáru.

89
    Poslední střídání Norwiche, odešel Robert Snodgrass a na poslední minutky přišel Simeon Jackson.

89
    Teď už stála zeď tam, kde měla a Baines jen těsně přestřelil.

88
    Za brzké vyběhnutí ze zdi obdržel žlutou kartu hostující Alexander Tettey.

87
    Javier Garrido fauloval domácího Ovieda a vidí za to žlutou kartu.

85
    Whittaker zprava nacentroval na Pilkingtona, Howard jeho velice dobrou hlavičku horkotěžko vyrazil!

84
    Z ničeho nic je tu brejk Evertonu dvou na jednoho, Naismith chtěl vybídnout Jelaviće, přihrávku však poslal zcela mimo jeho dosah!

83
    Do vápna Evertonu létá jeden centr za druhým, a zejména Distain se vyžívá v jejich odvracení.

81
    Hosté střídají a to brankáře. John Ruddy má zdravotní potíže a nahrazuje ho Mark Bunn.

79
    Whittaker svým centrem zprava hledal Morisona, dal však do centru příliš mnoho síly a na tohle prostě doskočit nešlo.

77
    Everton se už snaží snižovat tempo hry a šetřit vteřiny, je si vědom sílícího tlaku Norwiche.

75
    První střídání hostů, odešel Wesley Hoolahan a na trávníku se objevil Steve Morison.