Sunderland – West Brom 2:4 (kon.) | Everton – Norwich 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Queens Park 3:1 (kon.)
Stoke – Fulham 1:0 (kon.) | Wigan – Reading 3:2 (kon.) | Aston Villa – Arsenal 0:0 (kon.)
Manchester United
3:1 (0:0)
Queens Park Rangers
Sobota 24.11.2012, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League

Sudí Probert dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém Manchester United poráží Queens Park Rangers v poměru 3:1. První poločas byl nezáživný a žádné gólové šance k vidění nebyly. Do druhého poločasu hráči obou celků nastoupili jako vyměnění a hra dostala jinou tvář. V padesáté druhé minutě poslal překvapivě QPR do vedení Mackie, ale o dvanáct minut později se radovali také domácí, když Evans srovnal na 1:1. Za čtyři minuty se posadil Fletcher a za další čtyři minuty ukončil gólové hody Hernández. United si na své konto připisují zasloužené tři body a v tabulce se vrací na první příčku. Hráči QPR se za předvedený výkon nemusí vůbec stydět, protože United hodně potrápili a dokonce se dostali do vedení. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:00:41)

90+4
    Van Persie spálil stoprocentní gólovou šanci. Anderson mu adresoval přihrávku do běhu, van Persie si udělal kličku a vystřelil, ale jeho pokus zblokoval jeden z obránců na rohový kop.

90+2
    Hernández mohl přidat dnešní druhou branku, ale příliš dlouho váhal, a tak o míč ve velkém vápně nakonec přišel.

90
    Rozhodčí Probert nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    Kdyby se Rafaelovi nepodařilo tuto střelu odvrátit do bezpečí, skončila by Granerova hlavička v brance.

89
    Z dalšího rohového kopu už žádné nebezpečí nehrozilo.

88
    Důležitý obranný zákrok si připsal Rafael, který zastoupil Lindegaarda. Do zakončení hlavou se probojoval Granero a Rafael skvěle tuto střelu odhlavičkoval na rohový kop.

88
    Balon na střelu si na hranici pokutového území připravil Hoilett, ale jeho pokus byl zblokován na rohový kop.

87
    United se před touto standardní situací ubránili a míč odvrátili do zámezí.

87
    Mackie vystřelil, ale jeho pokus zablokoval Evans. Rohový kop budou zahrávat hosté.

86
    Hernández nalezl skvělou patičkou Evru, který následně přihrával do pokutového území, ale bohužel nepřesně, a tak celá akce United skončila.

84
    Hosté využívají posledního střídání. Na trávník se podívá Granero, který nahradí Faurlina.

81
    V ofsajdové pasti uvízl Mackie.

82
    United z tohoto rohového kopu svého soupeře nijak neohrozili.

82
    Rohový kop vybojoval Hernández, když adresoval přihrávku na vzdálenější tyč pro van Persieho, ale skvěle zasáhl Anton Ferdinand.

80
    United nyní kombinují na vlastní polovině a zřejmě nikam nepospíchají.

79
    Máme zde avizované střídání. Ze hry odchází Welbeck, kterého nahrazuje Powell.

79
    Rooney našel přihrávkou v pokutovém území van Persieho, ale ten balon do branky nedopravil.