Rayo Vallecano – Mallorca 2:0 (kon.) | Valladolid – Granada 1:0 (kon.) | Malaga – Valencia 4:0 (kon.)
Real Betis – Real Madrid 1:0 (kon.)
Real Valladolid
1:0 (0:0)
Granada CF
Sobota 24.11.2012, 18:00 • Estadio Municipal José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (19:53:41)

Hosté si sice v průběhu hry dokázali vytvořit některé střelecké příležitosti, ale ani jedna se "neujala" a domácí tak své hubené vítězství uhájili.

Skončilo dnešní utkání, ve kterém získávají tři body domácí, kteří díky brance Manucha ze 63. minuty vyhráli 1:0 a získali důležité tři body.

90+2
    Střelu z dálky chytá Hernandez. Floro Flores se vzápětí tlačí do zakončení, ale jeho střela je hodně nepřesná.

90+2
    Domácí se již v závěru soustředí na defenzivu. Domácí publikum píská...

90+1
    Tři minuty nastaví rozhodčí k právě skoknčeným devadesáti minutám.

90
    Běží poslední minuta dnešního utkání, rozhodčí určitě nějakou minutu nastaví, šance hostů na vyrovnání tak stále žije.

88
    Oscar Gonzalez je posledním střídaným hráčem utkání, místo něho nastupuje na poslední minuty zápasu Lluis Sastre.

86
    Iňigo Lopéz je dalším střídajícím hráčem, který na hřišti nahradí Diakhatého. Třetí střídání Granady.

84
    Ofsajd Darwina Machise končí útočné snažení Granady.

83
    Floro Flores dostává za řeči zbytečnou žlutou kartu.

82
    Dlouhý míč domácích zpracovává Diakhaté a přenechává gólmanovi. Ten vykopává, ale míč končí až u Hernandeze. Hra bez středu hřiště...

81
    Domácí střídají, ze hřiště odchází střelec zatím jediné branky, Manucho, místo něho nastupuje Javi Guerra.

81
    Hosté nakopávají na El Arabiho, tomu ale bere domácí obrana míč.

80
    Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, zatím se domácím daří držet jednobrankový náskok.