Bayern – Hannover 5:0 (kon.) | Schalke – Frankfurt 1:1 (kon.) | Wolfsburg – W. Brémy 1:1 (kon.)
Mohuč – Dortmund 1:2 (kon.) | Fürth – Norimberk 0:0 (kon.)
FC Schalke 04
1:1 (1:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 24.11.2012, 15:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga

Neuvěřitelný zápas jsme dnes mohli vidět ve Veltins aréně. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Nejdříve se domácí dostali do vedení zásluhou Huntelaara, ale hosté dokázali jen o pár minut později vyrovnat. Ve druhém poločase vládl na hřišti pouze jeden tým a to byl domácí Schalke. Jenže ani obrovský tlak, ani následné vyloučení Matmoura nepřineslo kýženou branku. Domácí může mrzet především šance v samém závěru, kdy Trappa nedokázal překonat Pukki ani Huntelaar. To je ode mne vše. Přeji příjemný zbytek dne.

90+3
    Tohle může domácí hodně mrzet. Dvě obrovské šance v samém závěru nedokázali zužitkovat.

90+1
    A další velká příležitost! Huntelaar byl zcela sám před Trappem, ale nedokázal míč zpracovat! Při Frankfurtu teď stojí všichni svatí!

90+1
    Pukki mohl znovu rozhodnout! Poslal překvapivou střelu k pravé tyčce, ale Trapp výborně zasáhl a jeho ránu dokázal vytěsnit! Tak to je obrovská smůla pro domácí.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

88
    Až teď přišel centr na vzdálenější tyč na který si naběhl Huntelaar. Tomu ale dnes není přáno a míč poslal mimo branku Trappa.

88
    Domácí kombinují na půli soupeře, ale chybí centr, nebo střela. To Eintrachtu samozřejmě vyhovuje.

86
    To by mohla být dobrá příležitost pro Schalke. Uvidíme, zda-li dokáže této situace využít ve svůj prospěch. Času ale už moc nezbývá.

86
    Matmour zcela zbytečně nakopl Neustadtera a dostává druhou žlutou kartu, tím pádem červenou a musí odejít ze hřiště.

85
    Domácí jsou znovu u míče a kombinují na půlce soupeře.

84
    K míči se postavil sám faulovaný Farfan, který poslal nadýchaný centr do vápna. Na jeho centr si naběhl jeden z domácích hráčů, ale hlavičkou poslal míč vysoko nad.

84
    Farfan se dostal do dobré příležitosti, ale byl faulovaný.To je velká šance pro domací, kteří budou zahrávat přímý kop z hranice velkého vápna.

82
    Přichází taktické střídaní Eintrachtu. Ze hřiště odchází Inui, kterého na posledních pár minut nahradí Kohler.

81
    Střídající Pukki mohl být hrdinou a rozhodnout zápas! S míčem se dokázal propasírovat až k brance Trappa, ale v posledním momentě, kdy už se chystal střílet mu míč vypíchl jeden z obránců!