Bayern – Hannover 5:0 (kon.) | Schalke – Frankfurt 1:1 (kon.) | Wolfsburg – W. Brémy 1:1 (kon.)
Mohuč – Dortmund 1:2 (kon.) | Fürth – Norimberk 0:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:1 (0:1)
Werder Brémy
Sobota 24.11.2012, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (17:27:14)

Dnes byli k vidění i dva čeští reprezentanti, kteří do utkání nastoupili a nakonec odehráli celých 90 minut. Zejména Theo Gebre Selassie se v dnešním utkání musel "vydat" na maximum, při bránění útočných pokusů domácích. Při zakládání domácích kombinací byl hodně ve středu zálohy "vidět" i Jan Polák.

Skončilo dnešní utkání, ve kterém bod získali především hosté, kteří sice šli zásluhou branky Arnautoviče v prvním poločase do vedení, po přestávce se ale poměr sil přechýlil na stranu domácích a zejména po vyloučení Schmitze se dostával Werder místy pod drtivý tlak. Z něho však domácí vytěžili "pouze" jeden gól, když se v 64. minutě trefil Dost.

90+2
    A pozor, v samém závěru šance Diega... jeho střelu zblokovala obrana Werderu, k míči se dostává Josué, také střílí, ale i tentokrát obrana Werderu dokázala dobře zareagovat! Velké šance v samém závěru utkání!

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    Taktické střídání v sestavě Werderu, ze hřiště odchází Petersen, kterého nahrazuje Joseph Akpala.

90
    Vhazování domácích z pravé strany v blízkosti rohového praporku...ale Werder získává míč a odkopává.

89
    Blíží se závěr utkání, domácí se sice snaží o vstřelení druhého gólu, ale hosté se nyní již maximálně soustředí na obranu.

87
    Míč se dostává až k Mielitzovi, ten nespěchá s rozehrávkou.

86
    Dlouhý centr z pravé strany nestihl Olič na hrací ploše... ale vzápětí se domácí dostávají k míči.

85
    Obrana Wolfsburgu zastavuje Petersena dovoleně, domácí mohou rozehrávat.

84
    Mielitz po další střele bráněného Dosta nemusí zasahovat. Míč končí vedle pravé tyče.

83
    A vzápětí je potrestaný Arnautovič stažen ze hřiště, místo něho nastupuje Clemens Fritz.

82
    Pouze za cenu faulu musí zastavit hostující Arnautovič rychlý kontr domácích! Dostává za to ale žlutou kartu.

81
    Hunt obstřelil zeď Wolfsburgu a Banglia se musí hooodně natahovat po přesně střele!

80
    Ignjovski táhne kombinaci Werderu... přenesení hry na Arnautoviče a je z toho nedovolený zákrok ve vzdálenosti přibližně třiadvaceti metrů od šestnáctky domácích!

79
    Tentokrát faulují domácí na polovině hostů, Werder si může na chvíli odpočinout.