Nijmegen – Utrecht 2:0 (kon.) | Waalwijk – Groningen 1:1 (kon.) | Venlo – Heerenveen 1:1 (kon.)
Willem II – Heracles 2:2 (kon.)
Willem II Tilburg
2:2 (0:1)
Heracles Almelo
Sobota 24.11.2012, 20:45 • Willem II Stadion, Tilburg • Nizozemská Eredivisie

Hlavní sudí dnešního utkání Pol van Boekel ukončil svým hvizdem dnešní utkání, na jehož konci se oba týmy musí spokojit s pouhým bodem. Heracles si dokázal vytvořit slibný náskok a vytvářet si dál šance, které ale nakonec byly k ničemu, jelikož domácí hráči za podpory svých fanoušků dokázali vstřelit v posledních minutách gól na 2:2, který rozhodl celé utkání. Tým domácích se často bránil a čelil náporům svého soupeře, kterým se od 62. minuty ubránil a odnáší si z dnešní bitvy bod. (22:45:48)

Willem II právě vstřelil branku!
    Tak přece jenom jsme se dočkali vyrovnání! Po chybě gólmana Pasveera se k míči dostal JORDENS PETERS, který srovnává na 2:2!

89
    Domácí borci se ženou za vyrovnáním, ale neúspěšně.

88
    Žlutou kartu zaslouženě dostává Niek Vossebelt a může být rád, že to nebyla červená.

86
    Quansahova střela neletěla mezi tři tyče a tak mohl být Meul v klidu.

84
    Misidjanova střela po individuální akci končí nad.

83
    Lerina Duarta nahradí Milano Koenders.

82
    Duarte se neprobojoval po křídle a ztratil míč, kterého se ujímají domácí hráči.

80
    Heracles drží svého soupeře pod velkým tlakem, žádné šance z toho ale nejsou.

79
    Rohovému kopu po zblokované střele budou čelit domácí hráči.

77
    A přichází snížení aktuálního stavu! Pěknou střelou k tyči se trefil NIEK VOSSEBELT a dává první gól svého týmu v dnešním zápase. - 1:2!

76
    Marko Vejinovič viděl od sudího žlutý kartónek.

75
    Na hřišti se dlouho nic neděje, oba týmy si předávají míč u poloviny hřiště.

72
    Na plac přichází Ninos Gouriye, který nahradí Castilliona.

70
    Hráči domácího celku se zlobí na hlavního arbitra, že neodpískal jasný faul u půlící čáry, čehož využil Duarte rychlým protiútokem vpřed, stále se však čeká na šanci.