Vsetín – Vítkovice 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:0 (odl.) | Hr. Králové – Jihlava 2:5 (kon.)
Přerov – Třinec 2:8 (kon.) | Motor ČB – Liberec 2:3 (po pr.) | Chomutov – HC Kladno 3:2 (kon.)
Havířov – Kometa Brno 1:7 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 5:1 (kon.) | Slavia – K. Vary 1:5 (kon.)
HC Litvínov – Letňany 5:4 (po s.n.) | Písek – Pardubice 3:2 (kon.)
po s.n.
HC Litvínov
5:4 (1:1, 3:2, 0:1)
HC Letci Letňany
Sobota 24.11.2012, 16:15 • ZS Ivana Hlinky • Extraliga staršího dorostu

Litvínov právě vstřelil branku!

O vítězství domácích se postaral TOMÁŠ KUČERA!

55:06
    Letňany právě vstřelily branku!

Kvůli sekání Filipa Moravce bylo nařízeno trestné střílení, které proměnil MARTIN ŠŤOVÍČEK!

38:18
    Dlouho ležel na ledě domácí Sýkora po tvrdém ataku hostujícího hráče, ale na střídačku nakonec odjel po svých. Zároveň vyloučen hostující Rulf na dvě minuty za krosček.

36:32

Ale domácí jsou neodbytní a znovu se dostávají do vedení! Po Šimečkovo přihrávce ONDŘEJ SÝKORA vystřelil z úhlu a puk se štěstím doskákal až do branky.
    Asistence: Jaroslav Šimeček

35:10

Hosté vyrovnávají stav utkání! Po rychlé kombinaci hned po vhazování se za Klečkovo záda trefil JOSEF MINÁŘ!
    Asistence: Viktor Nestrašil, Michal Neuman

31:49

Hosté snížili litvínovský náskok na 3:2 zásluhou MARTINA ŠŤOVÍČKA.
    Asistence: Ondřej Kroh

25:48
    Dlouho dobývali litvínovští hostující branku, až se z toho posunula branka. Současně vyloučen hostující Janda na dvě minuty za krosček.

22:15
    Vyloučen Baránek (LIM) na dvě minuty za hru vysokou holí.

21:42

DAVID WEITZ si vybojoval puk ve středním pásmu, pak si ještě vyměnil puk s Řezníčkem a vyslal střelu přímo za Švihálkovo záda.
    Asistence: Radim Řezníček

20:54

Domácí se necelou minutu po začátku druhé třetiny dostávají do vedení za stavu 2:1. O branku se postaral TOMÁŠ KUČERA!

15:15
    Vyloučen domácí Kučera na dvě minuty za sekání a hostující Štosek na dvě minuty za hrubost. Hraje se 4 na 3.

14:14
    Domácí opět v pěkné akci před brankou, Kroh ale nedovoleně bránil Stříbrného a odsedí si za to dvě minuty na trestné lavici za podražení.

11:17

Senzační podívanou předvedli domácí! Marek Baránek si objel svojí branku odkud poslal přesnou přihrávku čekajícímu ONDŘEJI SÝKOROVI na modrou, ten jel pronásledován dvěma letňanskými obránci sám na Švihálka, kterého bez problému překonal a prudkou střelou srovnal stav utkání na 1:1!
    Asistence: Marek Baránek

02:47
    Vyloučen domácí Kučera na dvě minuty za podražení.

01:35

A hosté krátce po začátku otevírají stav utkání zásluhou MARTINA ŠŤOVÍČKA!
    Asistence: Dominik Čapek

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 12. Sýkora (Baránek), 21. Kučera (Šimeček), 22. Weitz (Řezníček), 37. Sýkora (Šimeček), ?. Kučera - 2. Šťovíček (Čapek), 32. Šťovíček (Kroh), 36. Minář (Nestrašil, Neuman), 56. Šťovíček

HC Litvínov: Klečka - Řezníček, Wiedemann, Moravec, Sklenička, Štěpka, Jonák, Šesták, Vostárek, Weitz, Šefl, Šimeček, Sýkora, Poljanský, Kučera, Ujfaluši, Baránek, Stříbrný.
    HC Letci Letňany: Švihálek - Brejcha, Honetschläger, Hes, Minář, Kroh, Nebeský, Janda, Štosek, Ječný, Čapek, Rulf, Hroboň, Nestrašil, Vacek, Zeliska, Šťovíček, Neuman.

Rozhodčí: Plachý - Kokrment, Rozlílek