Vsetín – Vítkovice 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:0 (odl.) | Hr. Králové – Jihlava 2:5 (kon.)
Přerov – Třinec 2:8 (kon.) | Motor ČB – Liberec 2:3 (po pr.) | Chomutov – HC Kladno 3:2 (kon.)
Havířov – Kometa Brno 1:7 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 5:1 (kon.) | Slavia – K. Vary 1:5 (kon.)
HC Litvínov – Letňany 5:4 (po s.n.) | Písek – Pardubice 3:2 (kon.)
HC Plzeň 1929
5:1 (0:0, 4:1, 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 24.11.2012, 13:30Extraliga staršího dorostu

57:24
    Jiří Černoch (SPA) fauloval Waltera a je vyloučen za hrubost, bude se pokračovat ve čtyřech hráčích na obou stranách.

56:49
    Dominik Starý (PLZ) zápasnickým chvatem povalil svého soupeře, čehož si samozřejmě všiml i rozhodčí.

53:17
    Dominik Starý (PLZ) si posedí na trestné, hosté mají šanci snížit.

51:58
    Sladký z pravé strany mohl přidat šestou branku svého týmu, ale přihrávku zřejmě přes hráče neviděl a při pokusu o střelu nakonec jen promáchl!

49:53
    Krudenc zády k brance bekhendem zakončoval a překonal Pacla, puk ale jen projel brankovištěm a zamířil do rohu!

45:57
    Plzeň právě vstřelila branku!

Domácí nakonec ale přesilovou hru využívají! FILIP SUCHÝ přidal pátou branku svého týmu po nahrávce od Kristla.
    Asistence: Richard Kristl, Milan Švarc.

45:45
    Hozák s Lojkou jeli dva na jednoho, zbavili se obránce, ale Lojka nepřekonal Pacla!

44:50
    Domácí jeli tři na samotného obránce ale tak nešikovně si posunuli puk do strany, až skončili za brankou!

43:02
    Dva tresty během jednoho střídání si vykoledoval sparťanský Keller, takže čtyři minuty přesilové hry pro Plzeň.

41:52
    Hosté trefili tyč Paclovy branky!

39:36
    Suchý měl obrovskou šanci, po parádní nahrávce se ocitl sám před gólmanem, ale puk nasměroval Pírsovi přímo do náruče!

35:09
    Teď už to ale na další útočení nevypadá, domácí jdou do tří! Za podražení je vyloučen Walter (PLZ).

34:02
    A právě Sladký (PLZ) teď pyká na trestné, nikoliv za faul, ale proto že domácí hráli chvíli v šesti. Sladký tedy odsedí trest za hráčskou lavici.

33:40
    Kristl parádně projel po levé straně a našel před brankou Sladkého, tomu ale puk přeskočil hůl a místo zákroku se tak Pírs jen ohlédl za kotoučem, který jej vysoko přeletěl.

31:23

Teď už ale puk v síti končí! Kotouč se dostal nahoru k JANU HOLÉMU a ten už tvrdou ranou rozvlnil síť sparťanské branky!
    Asistence: Václav Krliš, Milan Švarc.

31:09
    Michel byl v jasné šanci, ale před brankou minul!

30:00
    Teď se ale bude bránit, protože domácí mají první přesilovou hru v zápase. Vyloučen byl Major (SPA).

28:02
    Sparta právě vstřelila branku!

Hosté rychle odpovídají a zaznamenávají první gól. Vokurka vybídl ke střele LUKÁŠE LOJKU, a ten se nemýlil!
    Asistence: Jiří Vokurka.

27:38

Domácí přidávají po perfektně sehraném přečíslení třetí gól! Martin Beneš z pravé strany předal puk KRLIŠOVI na střed, a ten přesnou střelou poslal puk o tyčku za Pírsova záda!
    Asistence: Martin Beneš.

23:57

To je tedy studená sprcha pro hosty, kteří nezvládají úvod druhé třetiny! Druhou branku Plzně přidal přesnou svižnou střelou z prostoru mezi kruhy JAN JAKUBEC!
    Bez asistence.

22:21

Domácí jdou do vedení! To, co se nepodařilo za celou první třetinu, teď zvládli domácí po dvou minutách té druhé. Martin Beneš nahrál VÁCLAVOVI KRLIŠOVI a ten zamířil přesně, Pírs neměl šanci!

11:24
    Hosté budou hrát přesilovou hru, Indrák (PLZ) je vyloučen za hákování.

Lukáš Kratochvíl

Branky a nahrávky: 23. Krliš (Beneš), 24. Jakubec, 28. Krliš (Beneš), 32. Holý (Krliš, Švarc), 46. Suchý (Kristl, Švarc) - 29. Lojka (Vokurka)

HC Plzeň 1929: Pacl - Polívka, Kaňák, Beneš, Prokop, Holý, Opava, Krliš, Indrák, Hůlka, Walter, Švarc, Vlček, Kristl, Michel, Uhlík, Suchý, Jakubec, Starý, Sladký
    HC Sparta Praha: Pírs - Široký, Knobloch, Vokurka, Kolář, Keller, Mikliš, Klindera, Kadeřávek, Bartoš, Lojka, Pulkrab, Černoch, Major, Krudenc, Hozák