Espanyol – Getafe 0:2 (kon.) | Ath. Bilbao – La Coruňa 1:1 (kon.) | Atlético – Sevilla 4:0 (kon.)
Levante – Barcelona 0:4 (kon.)
Espanyol Barcelona
0:2 (0:1)
Getafe CF
Neděle 25.11.2012, 12:00Španělská LaLiga

Espanyol tak zůstává na posledním místě, hosté se díky tříbodovému zisku posouvají až na úroveň sedmého Rayo Vallecana. (13:50:30)

Je tu konec dnešního zápasu, který lépe zvládlo hostující Getafe. Domácímu celku se v prvním poločase nedařilo a po zásluze prohrál 0:1. Ve druhém poločase se obraz hry sice výrazně změnil, jenže Espanyol nedokázal gól vstřelit a naopak v samém závěru podruhé inkasoval.

90+2
    Domácí fotbalisté již definitivně rezignovali a zápas se jen dohrává.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Domácí otevřeli obranu a podruhé inkasovali. Na pravé straně byl u míče Diego Castro a jeho přesnou přihrávku zakončil do odkryté brány JOSÉ "MANÉ" JIMÉNEZ.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby a domácím hráčům již chybí elán. Hraje se ve středu hřiště.

89
    Hráči Getafe se snaží balon posílat co nejdál od vlastní brány, a to se jim zatím daří.

88
    Domácí to budou mít už hodně těžké. Hosté jsou zataženi v defenzivním valu a chyby zatím nedělají.

87
    Hosté střídají. Odešel Pedro León a nastupuje Miguel Torres.

87
    Další střelecký pokus si připsal hostující Lafita, z těžké pozice ale trefil jen boční síť.

86
    Verdú na druhé straně přihrál na levou stranu Stuanimu, jehož rána z velkého úhlu šla mimo.

85
    Pravačkou pálil Pedro León, jeho pokus šel ale doprostřed brány, kde byl připravený Moyá.

84
    Rychle se blíží konec dnešního zápasu a hosté nyní úspěšně drží balon daleko od vlastní brány.

82
    Hosté po delší době drží balon na polovině soupeře.

81
    Centr do pokutového území obrana s vypětím všech sil odrazila. Ve vápně šel navíc k zemi Juan Valera, penalta se ale nepíská.

80
    Hosté nyní vybojovali rohový kop.

79
    Po přihrávce Stuaniho z levé strany byl v gólové pozici Albín. Hostující gólman svůj tým ale podržel.