Swansea – Liverpool 0:0 (kon.) | Southampton – Newcastle 2:0 (kon.) | Chelsea – Manchester City 0:0 (kon.)
Tottenham – West Ham 3:1 (kon.)
Southampton FC
2:0 (1:0)
Newcastle United
Neděle 25.11.2012, 16:00 • St. Marry's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

Hlavní sudí Martin Atkinson ukončil svým hvizdem dnešní utkání, na jehož konci se z výhry raduje domácí Southampton. Na obou stranách byly k vidění gólové šance, ale pouze domácí hráči je dokázali proměnit. O úvodní gól v 35. minutě se postaral Adam Lallana, na jehož trefu navázal v 60. minutě Gaston Ramírez trefou též do odkryté branky. (17:53:59)

90+1
    Střídání. Ze hřiště odchází Luke Shaw, místo něj přijde na plac Jos Hooiveld.

90+1
    Hosté střídají. Ze hřiště odejde Steven Taylor a nahradí ho James Perch.

90
    Nastaveny jsou 4 minuty.

90
    Cissé se odhodlal ke střele z vápna, ta však neletěla mezi tři tyče.

88
    Krásnou přihrávku dostal Tiote a hned se dral do zakončení, ale jeho pokus minul branku.

87
    Santon se dral po křídle vpřed, ale byl zastaven u půlící čáry důraznými obránci.

86
    Za svůj prohřešek dostává Tiote žlutou kartu.

85
    Ani jeden z týmů se nepouští do žádné rychlejší kombinace, ale raději drží v klidu míč na své polovině.

83
    Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Williamson, který svojí střelou trefil břevno!

82
    Rohový kop budou zahrávat domácí.

81
    Obrana hostů si poradila s nátlakem svého soupeře a ujala se míče.

80
    Do konce dnešního utkání zbývá něco málo přes deset minut a zdá se, že se na aktuálním výsledku nic měnit nebude.

78
    Domácí střídají, odejde Gaston Ramírez, nahradí jej Steven Davis.

76
    Ze hřiště odešel Rickie Lambert, kterého nahradil Jay Rodriguez

74
    Dalšího pokutového kopu se dožadoval opět Gaston Ramírez, ale sudí to viděl jinak.

73
    Demba Ba se pokusil o střelu, která však byla zblokována dobře postaveným obráncem.