Espanyol – Getafe 0:2 (kon.) | Ath. Bilbao – La Coruňa 1:1 (kon.) | Atlético – Sevilla 4:0 (kon.)
Levante – Barcelona 0:4 (kon.)
Athletic Bilbao
1:1 (1:0)
Deportivo La Coruňa
Neděle 25.11.2012, 17:00 • Estadio San Mamés, Bilbao • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase se domácí hráči Athletica hodně zatáhl k vlastní šestnásce a nechali Deportivo hrát, což se jim nakonec už v 52. minutě vymstilo. Poté se však opět začali tlačit dopředu a měli několik velmi dobrých brankových příležitostí, ale žádnou z nich nevyužili, z drtivého tlaku se pokaždé dokázali obětavě hrající hosté dostat. Konec zápasu za stavu 1:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 60%/40%.
    Střely celkem: 16/5.
    Rohové kopy: 13/4.
    Fauly: 16/8.
    Žluté karty: 4/3. (19:01:08)

90+3
    A střela Iraoli zakončuje tuto ofenzivní akci.

90+3
    Stále Bilbao dobývá brnku LUxe.

90+3
    Iturraspe uvolnil na levém křídle De Marcose, ten se však do vápna neprobojoval.

90+2
    Už hrají domácí na půlce soupeře.

90+2
    A po dalším rohu v dobré šanci hostující Camunas, který hlavičkoval těsně mimo.

90+1
    Nyní na druhé straně se dostal k hlavičce na zadní tyči dostal do zakončení Bodipo.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Už běží poslední minuta základní doby a hostující German Lux vykopává od branky.

89
    Deportivo sbírá cenné sekundy na polovině svého protivníka.

88
    Hlavičkoval hodně mimo Amorebieta.

88
    Který na přední tyči odhlavičkovává zpátky na roh Iraola.

87
    Laure zahrává pouze na rohový kop.

87
    Bilbao znovu nastěhované na polovině soupeře.

85
    Útok domácích po levé straně. Kombinace Llorenteho s Tapiasem přineslo nedorozumění v hostující obraně, kde Ekiza hlavičkoval do vlastní branky. Ale rána skončila na břevně. Další výborná možnost domácího celku, který se více a více snaží převrátil vítězství na vlastní stranu.

84
    A hned se zapojil střídající Bodipo do útočné akce, kterou sám nepřesně zakončil.

83
    Ze hřiště odchází Riki a nahrazuje jej Rodolfo Bodipo.

82
    Znovu akci domácího celku zakončuje Muniaín, který poslal přízemní ránu na hostujícího brankáře.