Montpellier – Bordeaux 1:0 (kon.) | Toulouse – Lyon 3:0 (kon.) | Marseille – Lille 1:0 (kon.)
Olympique Marseille
1:0 (0:0)
Lille OSC
Neděle 25.11.2012, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (22:59:49)

O osudu šlágru dnešního kola francouzské ligy rozhodla i situace z konce prvního poločasu, kdy dostal červenou kartu hostující Balmont. Celý druhý poločas tak hosté hráli oslabeni o jednoho hráče, což bylo na jejich herním projevu znát.

Skončilo dnešní utkání, v němž se ze tří bodů raduje nikoliv lepší, ale spíše šťastnější tým. Domácí Olympique poráží díky brance Jordana Ayewa ze 46. minuty Lille 1:0 a připisuje si důležité body do tabulky Ligue 1.

90+5
    Již poněkolikáté zastavuje útočný pokus Lille zdvižený praporek asistenta, který mává ofsajd.

90+4
    Do konce nastavení zbývá minuta, hraje se na polovině Lille, šance hostů na zisk bodu z dnešního utkání se pomalu rozplývá.

90+3
    Payet si pohrál na levé straně s bránícími hráči Marseille, následně ale posílá nepřesný centr do pokutového území.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit celých pět minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, kombinace hostů jsou již křečovité.

89
    Florian Raspentino je posledním střídajícím hráčem utkání, který na hřišti nahradí Valbuenu.

88
    Lille si již neláme hlavu s kombinací, takřka všechny balony jsou nakopávané již z vlastní poloviny. Zatím tato taktika ale nevede k vytouženému gólu, který by hosté vyrovnali stav utkání.

87
    Ofsajd Lille, domácí nakonec připravují střídání již nyní.

86
    Nepřesný pas dává šanci domácím ušetřit další cenné vteřiny s míčem na kopačkách.

85
    Hosté již využili všechny možnosti střídání, domácí si to poslední zřejmě "šetří" na poslední vteřiny.

84
    I hosté střídají, ze hřiště odchází Martin, místo něho nastupuje Idrissa Gana Gueye.

83
    Po nepřesném nákopu domácíh se míč dostává na kopačky hostujících hráčů.

81
    Rafidine Abdullah střídá střelce zatím jediného gólu utkání, Jordana Ayewa, který s řádným zpožděním dokulhal k lavičce. Další cenné vteřinky na stranu domácích.

80
    Začíná poslední desetiminutovka, po dalším faulu se z trávníků nezvedá Jordan Ayew. Mezitím se připravuje v domácí sestavě další střídání, na hrací plochu se chystá Rafidine Abdullah.