Mladá Boleslav – Třinec 3:0 (kon.) | Teplice – Domažlice 2:1 (kon.) | Slovácko – Třebíč 2:0 (kon.)
Olomouc – Dukla Praha 2:2 (kon.)
FK Teplice
2:1 (2:0)
TJ Jiskra Domažlice
Středa 28.11.2012, 17:00 • Na Stínadlech, Teplice • Pohár FAČR

Teplice po výhře 2:1 postupují do jarního čtvrtfinále Poháru České pošty. Za postupem domácí nakročili už v prvním poločase zásluhou dvou branek Štěpána Vachouška. Ve druhé půli měli žlutomodří také dostatek šancí, ale v závěru polevili. Proto v 88. minutě mohl skórovat hostující Petr Došlý. (18:54:13)

90+2
    Lipotovský (DOM) sejmul na polovině hřiště Jindráčka a vyfasoval žlutou kartu.

90
    Sudí Orel nastavil dvě minuty.

90
    Hráči Teplic už v závěru nebyli v defenzivě příliš důrazní, proto přišel zasloužený gól Domažlic, které hrají od 75. minuty nepřetržitě s míčem na kopačkách na útočné polovině.

88
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Po několika šancích Domažlic se hosté přece jen prosazují. PETR DOŠLÝ napřáhl ke střele ve vápně a zavěsil míč přímo pod břevno!

87
    Následně Došlý našel přihrávkou Lipotovského, který jen o centimetry minul bránu!

86
    A po rohu Domažlic musel zasahovat gólman Slavík, který vytáhl hlavičku Došlého!

85
    Domažlice se nadechují k závěrečnému tlaku. Nyní střílel Bauer, nakoec z toho bude roh.