4:0 (2:0)
Eintracht Frankfurt
Pátek 30.11.2012, 20:30 • Esprit Arena, Düsseldorf • Německá Bundesliga

Ode mě je to pro dnešek vše, loučím se s vámi, přeji dobrou noc. (22:32:44)

Rozhodčí ukončuje zápas s koncem 90. minuty, což bylo za tohoto stavu určitě rozumné. Düsseldorf na svém stadionu poráží dosud pátý Frankfurt jednoznačně poměrem 4:0, když domácí přidali v druhém poločase ještě dvě branky, a to zásluhou Rafaela a Bellinghausena. Fortuna Düsseldorf si tak po remíze s Dortmundem připisuje další cenný skalp soupeře z horní části tabulky.

90
    Běží poslední minuta zákldní hrací doby, uvidíme kolik hlavní sudí Weiner nastaví.

88
    Utkání se už víceméně dohrává.

87
    Eintracht už ani nemá chuť hrát, jako pátý celek tabulky zajížděl na půdu čtrnáctého Düsseldorf jako jasný favorit a tvrdým direktem jsou hosté značně zaskočeni.

85
    Düsseldorf právě vstřelil branku!
    Ještě jeden hřebíček do rakve Frankfurtu! AXEL BELLINGHAUSEN se trefuje tvrdou ranou na zadní tyč a dává výsledku novou podobu - 4:0.

83
    V téže minutě mění tváře naposledy i domácí Fortuna. Střelce první a dost možná vítězné branky Stefan Reisinger, přenechává místo na hřišti Ronnymu Garbuschewskimu.

83
    Poslední střídání hostů. Sebastian Rode dolů, Benjamin Köhler nahoru.

82
    Vysoký míč z kopačky Junga se snesl až k Kouemahovi, teď ale v tísni jednoho z obránců Fortuny míč ani nezpracoval.

80
    Sebastian Rode zůstal po jednom ze soubojl chvíli ležet na trávníku, snad to ale nebude nic vážného a hráč Frankfurtu bude moci pokračovat.

79
    Novic na trávníku Du-Ri Cha posílal vysoký míč do vápna hostů, dke hleal Schahina. Jeho pokus si ale do rukavic stáhnul pouze brankář Trapp.

78
    Druhá půle je o poznání méně zajímavější než ta první. Domácí Fortuna Düsseldorf má pohodlný náskok a nemá se kam hnát. Frankfurt navíc vypadá hodně odevzdaně.

76
    Oliver Fink pálil z prostoru penaltového puntíku mimo hostující branku.

74
    Ze hřiště odchází Leon Balogun, nahradí ho Du-Ri Cha.

73
    Žlutou kartu dostává Stefano Celozzi (FRN)

72
    Nálseduje i střídání Frankfurtu. Takashi Inui přenechává místo na hřišti Dorge Kouemahovi.

71
    První střídání Fortuny. Střelce třetí domácí branky Nanda Rafaela nahrazuje Dani Schahin.