Havířov – Přerov 3:2 (kon.) | Prostějov – Opava 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 4:5 (po s.n.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Milevsko – Sokolov 4:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
SHK Hodonín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Klatovy – Bílina 3:2 (kon.)
Tábor – Kobra 4:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Chotěboř 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 3:5 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 01.12.2012, 17:00 • ZS TEZA • 2. liga skupina Střed (ČR)

59:05
    Plameny už nemají co ztratit a hostující trenér se rozhodl pro hru bez brankáře!

58:57
    Oddechový čas pro hosty.

57:42
    Jurásek mohl jet sám na Opršala, ale pohrdnul nabídnutou příležitostí a naložil s ní prachbídně.

54:31
    Jurásek našlápnul k parádnímu sólu přes tři hráče hostujícího celku, této akci chybělo snad jen přesnější zakončení!

53:59
    Vyloučen Kotlík (ZNS) za faul kolenem.

51:21
    Kříž (HOD) vyhodil kotouč v obranném pásmu do ochranné sítě a je potrestán zdržováním hry.

49:30
    Opět se vylučuje, na trestnou lavici míří Kučera (HOD) za hákování a asi minutu se bude porkačovat ve hře 4 na 4, pak začne přesilovka Plamenů.

49:06
    Opršal se roztáhl na brankovišti jak široký, tak dlouhý a na několikrát zneškodnil Pešovu dorážku.

47:17
    Hlavní arbitr opět vylučuje, a to na hostující straně. Na trestnou lavici míří Staněk (ZNS) a to znamená, že za dvanáct vteřin budou hrát Drtiči zhruba minutu a třičtvrtě přesilovku pět na tři.

45:29
    Vyloučeni jsou Smejkal (ZNS) na 5 minut + trest do konce utkání za vražení a Sajdl (HOD) za hrubost.

42:56
    Kříž (HOD) podrazil Kunstmüllera hodně nevybíravým způsobem a jde za to pykat na trestnou lavici.

42:35
    Vyloučen Man (ZNS) za hákování.

39:42
    Hlavní rozhodčí správně neuznal hostům naprosto neregulérní branku, protože Ježek zahrál kotouč za Baruse rukou.

36:50
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonínští si pár minut před ruhou sirénou berou zpět dvougólový náskok! Obránce Šťastný napálil kotouč na Opršala, před ním si sjel do předbrankového prostoru kanonýr ZDENĚK JURÁSEK a protečoval kotouč za jeho záda. Asistence: Šťastný.

36:10
    Barus vychytal samostatný únik Kunstmüllera skvělým zákrokem hřbetem lapačky, kterým vytěsnil puk nad břevno!

33:19
    Vyloučen Střecha (ZNS) za podražení.

31:26
    Žďár právě vstřelil branku!
    To hostům ale vůbec nemusí vadit, protože pár sekund poté snižují na rozdíl jediné branky! Okamžitě po vhazování se z přihrávky Kaňky prosazuje střelou příklepem kapitán JIŘÍ PLACHÝ! Asistence: Kaňka.

31:24
    Ale Březina vůbec nic nevymyslel a napálil kotouč do betonů hodonínského brankáře!

31:24
    Bylo nařízeno trestné střílení po Skočovského podražení Březiny!

30:16
    Sajdl s Křížem ujeli do přečíslení na jediného obránce Žďáru, ale druhý jmenovaný ze Sajdlovy přihrávky trefil pouze tyč!

25:23
    A je tu další vyloučení Hodonína, za podražení si jde sednout Popela (HOD). Naštěstí pro Drtiče dlouho ve třech hrát nebudou, za sekundu totiž zpátky naskočí Peš a bude se hrát opět 5 na 4.

24:02
    Stejskal v oslabení ujel sám na Opršala, hostující brankář však odvedl výtečnou práci, vyjel si proti němu a zneškodnil jeho tutovou šanci!

23:24
    Až teď se Peš (HOD) provinil podražením.

20:40
    Po čtyřiceti sekundách hry ve druhé třetině se Drtiči dostávají do dvougólového trháku! Kříž napálil kotouč na Opršala z prostoru mezi kruhy a ONDŘEJ FIEDLER jej šikovně tečoval do protipohybu brankáře nad lapačku hostujícího brankáře. Asistence: Kříž.

18:50
    Man udělal kličku do středu a napálil kotouč příklepem na Baruse, ten měl s jeho střelou obrovské problémy!

17:39
    Po strkanici na brankovišti jsou vyloučeni Pokorný (HOD) a Dítě (ZNS), oba za hrubost. Hraje se 4 na 4.

17:39
    Talk hostů graduje! Dítě ve spolupráci s Březinou obléhali domácí brankoviště, ale vyšli střelecky naprázdno.

16:31
    Sajdl dostal perfektní přihrávku do jízdy na levém mantinelu, projel s ním skrz útočné pásmo, obtočil se kolem branky a málem zasunul zpoza brány kotouč do poloprázdné klece. Chyběly milimetry.

12:59
    Vyloučen Vítek (ZNS) za hákování.

07:46
    Stejskal se nadvakrát pokoušel dorážet za hostujícího brankáře, ale ani jednou neuspěl.

07:20
    Domácí dostávají možnost první přesilové hry, vyloučen je Smejkal (ZNS) za vražení.

05:50
    Čtvrtá hodonínská formace poskládaná z juniorů zatopila obraně Plamenů a vytvořila si obrovský tlak, bohužel pro domácí bez přesné střely na bránu.

03:58
    Ježek po kombinaci s Kotlíkem nastřelil pravou tyč Barusovy klece!

01:24
    Domácí se vzápětí ujímají vedení a to neskutečným způsobem. Štastný rozehrál za brankou na DAVIDA SKOČOVSKÉHO, který měl před sebou dálnici ve středu hřište a od červené čáry napálil kotouč příklepem. Jeho rána byla tečovaná od hráničů jednoho z obránců do protisměru hostujícího brankáře a zapadla do levé šibenice! Asistence: Šťastný.

Tomáš Chramosta

Branky a nahrávky: 2. Skočovský (Šťastný), 21. Fiedler (Kříž), 37. Jurásek (Šťastný) - 32. Plachý (Kaňka)

SHK Drtiči Hodonín: Barus (Zavadil) - Oško, Skočovský, Pokorný, Šťastný, Popela, Polesný, Miklík - Charvát, Smetana, Kříž, Fiedler, Stejskal, Vrba, Peš, Buřič, Sajdl, Jurásek, Kuba, Kučera
    SKLH Žďár nad Sázavou: Opršal (Sláma) - Šír, Střecha, Smejkal, Kolda, Pleva, Staněk, Doležal, Kaňka, Plachý, Vítek, Dítě, Březina, Ježek, Man, Kotlík, Hron, Kunstmüller

Rozhodčí: Vaněk - Novotný, Šimčík