Young Boys – Machačkala 3:1 (kon.) | Udinese – Liverpool 0:1 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Coimbra 2:0 (kon.)
Plzeň – Atlético 1:0 (kon.) | AEL Limassol – Marseille 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Marítimo – Club Brugge 2:1 (kon.) | Bordeaux – Newcastle 2:0 (kon.) | Stuttgart – Molde 0:1 (kon.)
Kodaň – FCSB 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – AIK Stockholm 4:0 (kon.) | Neapol – Eindhoven 1:3 (kon.)
Genk – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Neftçi Baku 2:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Kazaň 1:1 (kon.)
Lyon – Kirjat Šmona 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Sparta 0:0 (kon.) | Maribor – Lazio 1:4 (kon.)
Tottenham – Panathinaikos 3:1 (kon.) | Rapid – Met. Charkov 1:0 (kon.) | Leverkusen – Rosenborg 1:0 (kon.)
Levante – Hannover 2:2 (kon.) | Twente – Helsingborg 1:3 (kon.)
CS Marítimo
2:1 (1:0)
Club Bruggy KV
Čtvrtek 06.12.2012, 19:00 • Dos Barreiros, Funchal • Evropská liga

Velmi nezajímavé utkání dvou špatných celků končí skorem 2:1. Hosté si druhý poločas vytvořili v podstatě jedinou šanci - pokutový kop. Club Bruggy tím pádem končí poslední ve skupině. Loučí se s Vámi Jiří Bergs, naviděnou! (20:56:54)

90+6
    Dle názoru rozhodčího se Salin snaží nabrat nějaké ty vteřiny. Za zdržování tedy vidí žlutý kartonek.

90+4
    Hogli málem strhl dres soupeře a srazil ho nohama k zemi a vidí za to žlutou kartu.

90+3
    Poslední minuty jsou velice napínavé a impulsivní.

76
    CS Marítimo a poslední střídání. Ze hřiště odchází Bridgido. Dias nastoupí na hrací plochu.

74
    Dvojté střídání. Lestienne nahrazuje Van Ackera.

90
    Ukrajinský rozhodčí nastaví minimálně 6 minut. Mimojiné kvůli zranění brankáře.

86
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Po centru hráče Maritíma všichni hráči míč netrefili. Jediný, kdo se míčí dokázal postavit byl HELDON, který necelé dvě minuty po nařízené brance opět posílá hlavičkou domácí do vedení 2:1.

84
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Bruggy dostali pokutový kop poté, co se po střele hostujícího hráče dostal na ruku obránce Marítima. RAFAELOV neměl moc problémy postavit se zraněnému Salinovi a srovnává stav utkání na 1:1.

81
    Vadis Odjidja fauluje. Za faul oceněnen kartou nebude, ale za jeho protest po tomto faulu.

78
    Domácí brankář Salin leží na zemi. Zranil se při výkopu. Marítimo však vyčerpalo všechna střídání.

74
    Hosté budou poprvné v dnešním utkání střídat. Ze hřiště odchází Tchite, nahradí jej Ryan Donk, který kvůli pozdnímu příchodu na trénink startoval na lavičce.

73
    Rafaelov se rozčiluje poté co se dle jeho názoru obránce provinil faulem na něho, rozhodčí však nechává hrát dál.

70
    Trenér Club Bruggy posílá ze hřiště svého kapitána Jonathana Blondela. Nahradí jej Vadis Odjidja.

69
    Verstraete fauluje Brigida. Na následný přimý kop se málem dostal Igor Rossi. Tomuto pokusu chybělo pár centimetrů. Míč proletěl pokutovým územím za brankovou čáru. Bude se rozehrávat kop od branky.

68
    Nepřesná přihrávka ukončuje předchozí pokus o útok.

67
    Domácí pomalu rozjíždí další útok.

65
    Vleminckx se dostal k zakončení, jeho hlavička byla zblokována domácím obráncem.