Young Boys – Machačkala 3:1 (kon.) | Udinese – Liverpool 0:1 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Coimbra 2:0 (kon.)
Plzeň – Atlético 1:0 (kon.) | AEL Limassol – Marseille 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Marítimo – Club Bruggy 2:1 (kon.) | Bordeaux – Newcastle 2:0 (kon.) | Stuttgart – Molde 0:1 (kon.)
Kodaň – FCSB 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – AIK Stockholm 4:0 (kon.) | Neapol – Eindhoven 1:3 (kon.)
Genk – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Neftçi Baku 2:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Kazaň 1:1 (kon.)
Lyon – Kirjat Šmona 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Sparta 0:0 (kon.) | Maribor – Lazio 1:4 (kon.)
Tottenham – Panathinaikos 3:1 (kon.) | Rapid – Met. Charkov 1:0 (kon.) | Leverkusen – Rosenborg 1:0 (kon.)
Levante – Hannover 2:2 (kon.) | Twente – Helsingborg 1:3 (kon.)
Olympique Lyon
2:0 (1:0)
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Čtvrtek 06.12.2012, 21:05 • Stade de Gerland • Evropská liga

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (22:56:08)

Skončilo dnešní utkání, v němž potvrdil domácí tým roli favorita, když po vítězství 2:0, které pečetil ve druhém poločase branou v 58. minutě Benzia, končí svou účast v základní skupině Evropské ligy, kterou tak Lyon vyhrává před druhým postupujícím týmem, kterým je Sparta Praha.

90+2
    Rozhodčí nastuje dvě minuty. Utkání se již pouze dohrává.

90
    Poslední minuta utkání, rozhodčí však určitě něco nastaví.

89
    V posledních minutách si tak domácí musí vystačit pouze s deseti hráči, ale Šmona nemá recept na překonání domácí obrany.

88
    Sarr se těžce zvedá ze hřiště po faulu jednoho z hráčů hostů, kulhá na lavičku, zřejmě již na jí zůstane až do konce utkání.

88
    Další rohový kop neproměněný, hosté odvrací.

87
    Rohový kop pro Lyon, již devátý, zahrává z pravé strany Novillo.

85
    Vykopává Amos, utkání spěje do předpokládané podoby.

84
    Je z toho další rohový kop, druhý pro Kirjat, ale i ten končí neúspěchem.

83
    Osmý rohový kop domácího týmu končí nezdarem, Kirjat jde do protiútoku.

82
    Lyon na polovině Šmony, hostům se nedaří uzmout míč domácím fotbalistům.

80
    A Anthony Martial je posledním střídajícím hráčem v dnešním utkání, který nahradil Benziu.

80
    Začíná poslední desetiminutovka utkání v němž zatím jde vše podle plánu - Lyon, jako veký favorit, vede nad posledním celkem tabulky 2:0.

79
    I oni jsou neúspěšní, pokažená přihrávka dává příležitost na snížení hostům.

78
    Další z řady postupných kombinací hostů, míč ale po nákopu ztrácí a jsou to domácí, kdo se hrne do útoku.

77
    Lyon zahrává rohový kop z levé strany, ale střela Yassine Benzia z levé strny malého vápna končí vysoko nad bránou hostů.

76
    Míč se postupně dostává až ke gólmanovi Amosovi, ten rozehrává. Domácí nikam nespěchají, Šmona se snaží útočit a Lyon jen čeká na chybu v rozehrávce.