HK Orange 20
sk Čtvrtek 06.12.2012, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

57:03
    Žilina dala gól!
    Žilina pravdepodobne rozhodla zápas, po strele RÓBERTA KRAJČIHO vedie už 3:1. Asistencie: Jan Dlouhý, Vladimír Škoda.

56:27
    Vylúčenie HK SR 20, 2 minúty inkasuje Bíreš za držanie.

55:12
    HK Orange 20 dalo gól!
    Štefan Žigárdy si dnes čisté konto neudržal. Po prihrávke Kolenu sa krásnou strelou švihom prezentoval IVAN POSPÍŠIL a mieril veru presne. Asistencie: Michal Uhrík, Milan Kolena.

54:10
    HK SR 20 takmer vsietilo gól. Zlú rozohrávku Žigárdyho využil atakujúci útočník mladíkov, puk však tesne minul bránku domáceho tímu.

50:30
    Vylúčenie na strane Žiliny. Skratové konanie Dušana Devečku, ktorý zasiahol hráča hostí do tváre hokejkou. Inkasuje 5 min. + DKZ.

48:06
    Vylúčenie HK SR 20, 2 minúty si odpyká Tomáš Rusina za vrazenie na mantinel.

38:11
    Žilinčania sa dostali do prečíslenia 3 na 1 a peknú biliardovú akciu v podaní Jass, Varga a VLADIMÍR ŠKODA zakončil posledne menovaný do bránky hostí. Pekná akcia. Asistencie: Tibor Varga, Koba Jass.

32:39
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty inkasuje Oliver Ďuriš za podrazenie.

31:16
    Milan Drevenák vybojoval vo vlastnom pásme, vzápätí prešprintoval celé klzisko vrátane obrancov hostí, no na poriadne zakončenie mu už neostali sily a tak Adam Nagy nemal žiaden problém.

30:14
    Aktivita mladíkov prináša svoje ovocie, 2 minúty dostáva Jaroslav Niník z MsHK Žilina za hákovanie.

29:24
    Znovu parádny závar pred bránkou Žiliny, tentokrát sa nepresadil Milan Kolena, ale veľa mu skutočne nechýbalo.

27:30
    Mladíci z Orange 20 dostali Žilinu pod tlak, Rapáč rovnako strieľal švihom a opäť fantastický zákrok Žigárdyho.

26:43
    Po strele Hudeca sa musel Žigárdy poriadne natiahnúť, mladý strelec však nakoniec nebol úspešný.

24:08
    Za faul na brankára Žigárdyho inkasuje menší trest Richard Mráz z HK Orange 20.

23:52
    Roztržka medzi Krajčim a Matisom vyústila do trestu pre Roba Krajčiho. Hostia teda budú hrať 2 minúty presilovú hru.

19:19
    Tak Žilina predsalen skórovala. IGOR RÚFUS napriahol od modrej svoju typickú delovku a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste vrátane brankára Nagya. Asistencia: Róbert Krajči.

16:50
    Adam Nagy parádne podržal svoj tím. Prvá strela Krajčiho ešte nebola nebezpečná, ale následne sa Robo dostal aj k dorážke, potiahol si puk doľava a Nagy fantastickou rybičkou zastavil puk smerujúci do jeho bránky. Parádny zákrok.

12:17
    Vylúčenie HK Orange 20, 2 + 10 minút dostáva Bezúch za napadnutie zo zadu. Trest si odpyká exžilinský Adrián Lipovský v službách HK Orange 20.

05:48
    Tvrdá strela Drevenáka od modrej čiary preletela cez Nagyho lapačkum no puk sa pomaličky dokotúľal tesne mimo jeho svätyne.

03:00
    Obrovská šanca Bíreša. Po krásnom vyšachovaní celej obrany Žiliny ostal Bíreš sám pri ľavej tyčke žilinskej bránky s pukom na hokejke, zakončil však len do ľavého betónu gólmana Žiliny.

02:33
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Tomáš Sýkora za vyhodenie puku z ľadovej plochy.