Novokuzněck – Petrohrad 1:4 (kon.) | Novosibirsk – Dynamo Moskva 4:3 (po s.n.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:1 (kon.)
Jaroslavl – Čeljabinsk 2:1 (kon.) | Mytišči – Magnitogorsk 3:5 (kon.) | Spartak Moskva – Omsk 0:3 (kon.)
Minsk – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Doněck – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Riga – Barys 2:3 (po pr.)
HC Slovan – Ufa 1:0 (po s.n.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 19.12.2012, 16:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (18:13:44)

Hosté sice nebyli horším týmem, doplatili však na časté oslabení. Obě branky domácích totiž padli při početní převaze.

Dnešní utkání skončilo nakonec zaslouženým vítězstvím domácího týmu, když vítěznou branku vstřelil v 53. minutě Varlamov.

60:00

59:05
    A je to tady, hosté hrají power-play, Holt odjel na střídačku!

58:00
    Začínají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Nyní se hraje nahor-dolů, obrany musí být velmi pozorně, hosté se snaží o vyrovnání, ale Torpedo zatím odolává!

56:04
    Avtomobilist zvyšuje obrátky, nyní sevřel obranu Torpedda v jeho třetině!

55:16
    Koval předvádí další jistý zákrok proti střele Špirka z levé strany.

54:45
    Domácím ale nyní narostly křídla, jsou rychlejší, u všech puků jsou dříve, ale Avtomobilist ještě nic nevzdává.

53:45
    Hostům zbývá již něco kolem šesti minut na vyrovnání, domácí vstřelili důležitý gól!

52:43
    Torpedo právě vstřelilo branku!

A je to opět proměněná přesilová hra! JEVGENIJ VARLAMOV se prosazuje střelou od modré, Holt měl zakrytý výhled a puk mu pod levou rukou proniká za jeho záda. Asistence: Arťjom Černov, Alexander Sjomin.

51:35
    Sčastlivyj krásně střílí z mezikruží, ale Holt se stihl výborně přemístit a chytá.

50:56
    Je to jasné, rozhodčí posílajuí na trestnou lavici jednoho z hráčů Avtomobilistu za hraní v šesti hráčích. Trest si jde odpykat Gimatov.

50:56
    Rozladění na střídačce Avtomobilistu, porada rozhodčích u boxu časoměřičů.

50:05
    Sčastlivyj padá ve třetině hostů po zákroku jednoho z obránců, ale rozhodčí nechává ve hře pokračovat.

49:16
    Vhazování po levici Holta, hosté jsou ale úspěšnější a vyváží puk ven ze třetiny.

48:28
    Teď hosté dvakrát po sobě zaváhali v obranné hře a domácí se dostali do dobrách příležitostí, nanaeštěstí pro ně však v cestě stála vždy hokejka některého z obránců Avtomobilistu.

47:43
    První pětka domácích si dokázala přece jenom vytvořit šanci, střelu Hietanena z pravé strany však Holt vyráží a hosté rozehrávají.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 25. Sjomin (Varnakov), 53. Varlamov (Černov, Sjomin) - 35. Straka (Simakov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maslakov) - Hietanen, Maleňkich, D. Makarov, Potapov, Thörnberg - Varlamov, Bykov, Varnakov, Sjomin, Ellison - Volčenkov, Vasiljev, Černov, Zajnullin, Gorbunov - Valujskij, Galuzin, Sčastlivyj
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Holt (Lobanov) - Mezei, Stěpanov, Zhmakin, Krjukov, Lapenkov - Gusev, Sazonov, Špirko, Simakov, Makjejev - Kurbatov, Sokolov, Straka, Gimatov, Jemeljejev - Stupin, Juksjejev, V. Strelcov, A. Strelcov, Pronin

Rozhodčí: Kiseljov, Ščenjov - Kuchava, Novikov