Swansea – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Chelsea – Aston Villa 8:0 (kon.)
8:0 (3:0)
Aston Villa FC
Neděle 23.12.2012, 17:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

Dnešní utkání sledovalo 41 363 diváků. (18:56:14)

Sudí Dowd dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém Chelsea FC rozdrtila Aston Villu FC vysoko 8:0! Branku otevřel již ve třetí minutě Torres, v prvním poločase se ještě trefil Luiz a Ivanovič. Ve druhém poločase se prosadili Lampard, Oscar, Hazard a dvakrát Ramires. Gól mohl přidat také Piazon, ale neproměnil pokutový kop, a tak se radovat nemohl. Chelsea svým fanouškům přidělila nádherný vánoční dárek a na své konto si připsala tříbodový zisk. Děkuji Vám za pozornost.

90+1
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Přihrávku obdržel ve velkém vápně RAMIRES, jenž přesnou trefou z první navyšuje skóre na 8:0! Guzan byl bez šance, protože RAMIRES mířil naprosto přesně.

90
    Sudí Dowd nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Chelsea zahrávala rohový kop, ale soupeřovu branku neohrozila.

90
    Pokutový kop si vzal na starost Piazon, ale Guzan jeho střelecký pokus zlikvidoval!

89
    Pokutový kop bude zahrávat Chelsea FC!

88
    V ofsajdu uvízl Benteke.

87
    Střely na bránu: Chelsea FC 13 - 1 Aston Villa FC.

87
    Střely celkem: Chelsea FC 20 - 4 Aston Villa FC.

87
    Střelou na bližší tyč se prezentoval Oscar, ale nakonec trefil pouze boční síť.

87
    Luiz vystřelil, ale trefil pouze bránící protihráče.

86
    Autového vhazování se zmocní Aston Villa.

84
    EDEN HAZARD obehrál ve velkém vápně hned čtyři protihráče, připravil si míč na střelu a zakončil. HAZARD nádhernou trefou na zadní tyč navyšuje skóre na 7:0!

80
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Brett Holman, přichází Jordan Bowery.

79
    OSCAR bezpečně proměňuje pokutový kop a Chelsea vede už 6:0.

79
    Chelsea bude zahrávat pokutový kop!

75
    Piazon načasoval skvělou kolmici pro RAMIRESE, jenž si připravil balon na pravačku a vystřelil. RAMIRES nedal hostujícímu brankáři šanci, a pojistil tak vedení 5:0.

Lucie Rapantová

Branky: 3. Torres, 29. Luiz, 34. Ivanovič, 59. Lampard, 75. Ramires, 79. Oscar (pen.), 84. Hazard, 90+1. Ramires

Chelsea FC: Čech - Azpilicueta, Ivanovič, Cahill, Cole - Luiz, Lampard (60. Ramires) - Moses, Mata (74. Piazon), Hazard - Torres (67. Oscar).
    Aston Villa FC: Guzan - Herd, Clark, Baker - Lichaj (56. Bennett), Bannan, Holman (80. Bowery), Westwood (56. Ireland), Lowton - Weimann, Benteke

Rozhodčí: Dowd - Garratt, Betts