Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Trebišov – Detva 1:3 (kon.) | Prievidza – Prešov 0:6 (kon.)
Topoľčany – Trnava 1:4 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 1:2 (po s.n.) | Senica – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HK STEEL TEAM Trebišov
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
HK Detva
sk Pátek 04.01.2013, 17:00 • ZŠ Trebišov • 1. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:11:15)

Na začiatku tretej tretiny znížil Filip Podsedlý stav zápasu na 1:2, čím vykresal Trebišovu iskierku nádeje na zvrat v zápase. Ten sa však nekonal, pretože v 51. minúte vrátil Branislav Srnka dvojgólové vedenie hosťujúcej Detve a na výsledku 1:3 sa už nič nezmenilo. Detva si tak z Trebišova odváža všetky tri body.

60:00

55:40
    Domáci v plnom počte.

53:40
    Ľubomír Buraľ oslabuje domáci tím, keď dostáva dvojminútový trest za držanie.

50:20
    Detva dala gól!
    BRANISLAV SRNKA vracia Detvu do dvojgólového vedenia! Asistenciu na góle má Matej Síkela.

42:31
    Trebišov dal gól!
    FILIP PODSEDLÝ znižuje náskok hostí na 1:2 a vracia Trebišov do zápasu! Asistenciu na góle si pripisuje Ivan Králik a Boris Ružička.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 430 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

Po druhej tretine vyhráva Detva v Trebišove 0:2, keď sa o góly hostí postaral v 24. minúte Dominik Ľupták a v 33. minúte Dominik Kanaet.

40:00
    Druhá tretina skončila.

32:55
    DOMINIK KANAET zvyšuje náskok hostí na 0:2! Asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisuje Matej Síkela.

31:07
    Hostia v plnom počte.

29:07
    Hosťujúci hokejista, Slavomír Buda, dostáva dvojminútový trest za napadnutie.

23:22
    DOMINIK ĽUPTÁK otvára skóre zápasu a dostáva hostí do vedenia! Asistenciu na góle majú Dominik Hegyi a Martin Trochta.

20:01
    Začala druhá tretina.

V prvej tretine sa na výsledku nič nezmenilo a platí bezgólový stav 0:0.

20:00
    Prvá tretina skončila.

16:16

14:16
    Dominik Hegyi je vylúčený na dve minúty za sekanie a Detva sa bude musieť brániť.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 43. Podsedlý (Králik, Ružička) - 24. Ľupták (Hegyi, Trochta), 33. Kanaet (Síkela), 51. Srnka (Síkela)

HK STEEL TEAM Trebišov: Hollý - Ficko, Ružička, Schnelly, Králik, Podsedlý - Ivančo, Valko, Pisio, Kovaľ, Pavličko - Antal, Buraľ, Petričko, Miľovčík, Oravec - Pačuta, Senčák, Marcinko
    HK Detva: Dzubina - Hrčka, Nemček, Hegyi, Trochta, Ľupták - Neumann, Mačkovič, Šúrek, Mahdalík, Žilka - Hataš, Špila, Buda, Srnka, Štepán - GutWald, Šiška, Kanaet, Fekiač, Síkela

Rozhodčí: Tomáš Orolín - Michal Jurko, Maroš Pribula