Chabarovsk – Omsk 1:3 (kon.) | Novokuzněck – Barys 6:8 (kon.) | Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 2:3 (po pr.)
Amur Chabarovsk
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Avangard Omsk
Pondělí 07.01.2013, 07:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

43:53
    Chabarovsk bude hrát přesilovou hru, na trestnou lavici odchází Piganovič.

40:09
    Rychlé vyloučení, po devíti vteřinách třetí třetiny je vyloučen domácí Ožiganov za vyhození puku mimo hřiště, hosté hrají přesilovou hru.

32:42
    Neskutečný závar před Reizvikhem, ten musí zasahovat proti střelám z blízka, obrana Omsku nestíhá, nakonec padá branka, ale rozhodčí přerušuje hru, protože Frolov úmyslně posunul branku. Kapitán Omsku odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

29:50
    Nikita Korovkin fauluje, hosté budou hrát znovu přesilovou hru.

24:18
    Frolov fauluje Lindgrena v samostatném úniku, není z toho trestný nájezd, ale dvě minuty pro kapitána Omsku.

16:37
    Jejich útočné snažení končí tvrdý faul Osipova na Záborského, Omsk má výhodu další přesilové hry.

12:08
    Anton Poleščuk fauluje, rozhodčí ho posílá na dvě minuty na trestnou lavici, tentokrát si zahrají přesilovou hru hosté.

09:39
    Další vyloučení, na trestnou lavici odchází hostující D. Sjomin, domácí budou hrát přesilovou hru.

02:54
    Ale hned v zápětí, po rozehrání buly, fauluje hostující Igor Volkov, bude se hrát ve čtyřech.

02:50
    Andrej Stěpanov je prvním vyloučeným hráčem v utkání, Hosté budou hrát přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 27. Junkov (Hytonen) - 22. D. Sjomin (Kosticyn, Frolov), 52. Ivanov (Kalinin), 60. Frolov (Nikitin, Kosticyn)

Amur Chabarovsk: Kuzněcov (Běrestněv) - Ožiganov, Osipov, Tarasov, Lindgren, Petružálek - V. Loginov, Korovkin, Hytonen, Junkov, Gusev - Jaakola, Poleščuk, Koroltkov, Šiškanov, Orlov - A. Loginov, Smurov, Stěpanov, Lugin,
    Avangard Omsk: Reizvich (Ramo) - Nikitin, Bělov, Popov, Volkov, Záborský - Piganovič, Pivcakin, Frolov, Kosticyn, D. Sjomin - Salmela, Pujacs, Kalinin, Kurjanov, Ivanov - Valentěnko, Kalašnikov, Pěrvušin, Taraťuchin, Nestěrov

Rozhodčí: Karabanov, Romasko - Maťjuša, Pavlov