HC Plzeň – Slavia 2:4 (kon.) | HC Kladno – Vítkovice 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Mladá Boleslav 1:4 (kon.)
HC Litvínov – Liberec 4:6 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 3:2 (po pr.)
Motor ČB – Sparta 4:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (1:0, 1:2, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 10.01.2013, 18:00DHL Extraliga juniorů

Dukla nakonec rozhodla napíavý zápas v prodlpužení zásluhou Ondřeje Pěšky. Přeji příjemné prožití večera a u dalších zápasů nashledanou. (20:08:03)

64:11
    Dukla právě vstřelila branku!

Od modré rozhodl dnešní utkání Ondřej PĚŠKA, kterému nestálo v cestě s pukem vůbec nic a ani Jeschke se střelou nic neudělal. Asistence: Erik Polívka.

63:27

63:08
    To jak byl Vantuch zbržděn při jízdě na na Jeschkeho podle rozhodčích nebylo zakázané.

62:20
    Havlíkova střela mířila mimo domácí bránu, další střelu Krejčík úspěšně vyrazil.

61:50
    Dukla vyhazuje přes všechny čáry a získává ták důležité sekundy.

61:27
    Tobola je vyloučen za podražení na dvě minuty.

60:46
    Oba týmy jsou zatím opatrné a nepouští se do žádných větších akcí.

60:01

V poslední, velmi vyrované části se o vítězi dbešního utkání nerozhodlo a utkání tak pokračuje prodloužením. Je jasné, že se bodový zisk bude dělit.

60:00

59:47
    Střelu Březiny likvodoval Krejčík na poslední chvíli.

59:25
    Další akce Dukly končí v Jeschkeho výzbroji.

59:11
    V poslední minutě opravdu nechybí domácímu týmu bojovnost a snaha plný počet bodů je na ledě snad i cítit.

58:20
    Jeschke si připisuje další úspěšná zákrok po střele Vantucha.

57:40
    Oba týmy se snaží prostřelil soupeřova gólmana, ani jednomu z nich se to zatím nedaří. Dukle,která je velmi aktivní schází ke gólu jen velmi málo.

56:14
    Dukla neopouští útočné pásmo a využívá kažnou příležitost ke střelbě z jakéhokoliv směru.

55:54
    Vlčkova střela se jen svezla po betonech soupeřova gólmana.

Vlasta Hledíková

Branky a nahrávky: 14. Polívka (Pěška, Tobola), 27. Mandát (Mikeš, Přidal), 65. Pěška (Polívka) - 23. Havlík (Půhoný, Voženílek), 40. Veselý (Poulíček)

HC Dukla Jihlava: Krejčík (Fučík) - Dundáček, Jícha, Březka, Polívka, Čermák, Tobola, Žáček - Mandát, Mikeš, Přidal - Pěška, Vala, Gregar - Vantuch, Střecha, Vlček - Lupač, Štěpán, Horký
    HC Dynamo Pardubice: Jeschke (Jirout) - Lenoch, Havlík, Robertson, Voženílek, Vácha, Škvor - Veselý, Poulíček, Půhoný - Chmelař, Březina, Vachutka - Zelinger, Bureš, Schneider - Moravec, Řezníček

Rozhodčí: Homola - Klouda, Křivohlavý