Sparta – B. Bystrica 0:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Kolín 2:1 (kon.) | Plzeň – Rokycany 7:0 (kon.)
AC Sparta Praha
0:0 (0:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Středa 23.01.2013, 14:00 • UMT Beroun • Přípravný zápas

Fotbalisté Sparty Praha ve svém prvním přípravném zápase během zimní přestávky branku nevstřelili a v utkání na umělé trávě v Berouně remízovali s Banskou Bystricou 0:0. V prvním poločase se v dresu Letenských objevily i dvě největší posily Vácha s Lafatou. (15:45:13)

90
    K přímému kopu Sparty se po faulu na Balaje postavil Adam Kučera, jeho dobře mířenou ránu přes zeď ale lapil dobře Belic.

89
    Hosté zahrozili rychlým protiútokem, po kterém trefil Lacík tyč sparťanské brány!

88
    Pro míč do vápna si šel nyní Kweuke, jenže opět se k zakončení nedostal.

87
    Za faul na Jánoše dostal žlutou kartu Hlinka.

86
    Centr do vápna soupeře posílal Vidlička, nikdo z jeho spoluhráčů ale na balon nedosáhl.

83
    Po rohu se hráči slovenského celku ubránili.

82
    Kweuke lehce zaváhal ve vápně soupeře a místo zakončení je z toho jen rohový kop.

81
    Pomalu se blíží konec druhého poločasu a stav zápasu je stále nerozhodný 0:0.

78
    Sparta nakonec kopala rohy dva, ani po jednom z nich se ale neprosadila.

77
    Po snaze Vidličky je tady alespoň roh pro Spartu.

76
    Ke střele se dostal Hovorka, Belic jeho ránu vyrazil jen před sebe, kde ale nedokázal přesně zakončit Balaj.

76
    Adam Kučera obešel obránce a hnal se do útoku. Zastavila ho ale obrana.

74
    Obrana nyní dokázala trochu šťastně zblokovat Balaje, který se už už dostával do zakončení.

71
    Na hranici vápna byl u balonu Jánoš, dobře ale nezpracoval balon a vystřelit nedokázal.

70
    V Berouně domácí tým Sparty je stále výrazně aktivnější. Obrana slovenského celku ale zatím drží.

66
    Gólman Banské Bystrice musel nyní zasahovat před zakončujícím Kweukem. Následuje rohový kop.