2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
HK Orange 20
sk Čtvrtek 24.01.2013, 17:00 • ZŠ Prievidza • 1. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (18:55:07)

V tretej tretine sa gólovo presadil Martin Predajnianský, ktorý v presilovej hre zvýšil náskok hostí na 2:4. Zápas sa tak končí víťazstvom HK Orange 20. Hostia si, po obrate z 2:0 na 2:4, pripisujú na svoje konto, k 5 prehrám v riadnom hracom čase a 2 víťazstvám v predĺžení, aj prvé víťazstvo v riadnom hracom čase.

60:00

58:02
    Vzájomné vylúčenie: Za údery päsťou odchádzajú na trestnú lavicu Marek Mach a Erik Černák, kde si odsedia dve trestné minúty.

52:19
    HK Orange 20 dalo gól!
    MARTIN PREDAJNIANSKÝ využíva presilovú hru a zvyšuje náskok hostí na rozdiel dvoch gólov! Asistenciu na góle majú Samuel Petráš a Martin Boboš.

50:29
    Maroš Harag si odchádza odsedieť dvojminútový trest za držanie protihráča a Prievidza sa musí brániť.

43:11
    Hostia v plnom počte.

41:11
    Hosťujúci Juraj Milý dostáva dvojminútový trest za hru so zdvihnutou hokejkou.

40:01
    Začala tretia tretina.

Druhá tretina vyšla HK Orange 20, keď najprv Martin Ambróz vyrovnal na 2:2 a krátko na to dokonal obrat v stretnutí Timotej Šille. Po dvoch tretinách tak vyhráva HK Orange 20 v Prievidzi 2:3.

28:23
    Vylúčenie na strane Prievidze. Igor Bátora je potrestaný 2 minútami za hákovanie.

27:29

25:26
    Jakub Belák dostáva dvojminútový trest za podrazenie a domáci sa musia brániť.

24:59
    A máme tu obrat v stretnutí! Postaral sa oň svojím gólom TIMOTEJ ŠILLE a asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisuje Ján Pardavý a Maroš Mikoláš!

21:55
    MARTIN AMBROZ vyrovnáva na 2:2! Asistenciu na vyrovnávajúcom góle má Timotej Šille a Ján Pardavý.

20:01
    Začala druhá tretina.

V prvej tretine sa najskôr presadili domáci hráči Matúš Viedenský a Branislav Malacha. Ich zásluhou viedla Prievidza 2:0, ale v 16. minúte premenil nariadené trestné strieľanie Kristián Horvát a znížil stav na 2:1.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 1. Viedenský (Holúbek, Mendel), 15. Malacha - 16. Horvát (pen.), 22. Ambroz (Šille, Pardavý), 25. Šille (Pardavý, Mikoláš), 53. Predajnianský (Petráš, Boboš)

MšHK Prievidza: Belák - Majer, Bátora, Mendel, Holúbek, Viedenský - Tonhauser, Celar, Hús, Mach, Čopák - Harag, Kerata, Kováč, Jasinský - Šimurka, Malacha, Líška
    HK Orange 20: Mikoláš - Rosandić, Černák, Šoltés, Šille, Pardavý - Gula, Bačik, Ambroz, Horvát, Milý - Sloboda, Boboš, Bondra, Šiška, Predajnianský - Hochel, Dubeň, Achs, Petráš, Krasničan

Rozhodčí: Martin Gašparík - Róbert Frimmel, Martin Vyoral