Lazio – Chievo 0:1 (kon.) | Juventus – Janov 1:1 (kon.)
1:1 (0:0)
Janov CFC
Sobota 26.01.2013, 20:45 • Juventus Stadium, Torino • Italská Serie A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Dobrý večer z Juventus Stadium. Na tomto stánku se odehraje zápas 22. kola nejvyšší Italské fotbalové soutěže. Domácí Juventus FC přivítá hosty Janov CFC. V prvním zápase sezóny Juventus zdola Janovské 1:3.

Juventus FC:

Domácí jsou se 48 body na první místě a vedou ligu s náskokem 5ti bodů před dvojicí Neapol - Lazio. Juve uhrálo z posledních tří zápasů pouze jeden, dohroamdy získali 4 body. Prohra se Sapmdorií se už nesmí opakovat a Bianconeri to moc dobře vědí. Dnes ale přichází na řadu další konkurent z Janova a to celek CFC. V posledním zápase se Juventus rozstřílel a schytalo to Udinese na vlastním hřišti... 0-4! 2x se trefil ze střední vzdálenosti Pogba, poté zakončili přesně Vučinič a Matri.
    Trenéru Contemu nepomůžou tito hráči: Pirlo, Chiellini, Bendtner, Pepe a Asamoah(APN).

Janov CFC:

Janov se nachází na 18. příčce se 17 body, tedy na prvním sestupové pozici. V týdnu dokonce odvolali trenéra Delneriho(osudná se mu stala porážka s Catánií 0:2.), jehož vystřídal Ballardini. Jedná se už o druhou změnu na lavičce Janovského celku v právě probíhající sezóně. Uvidíme, jak nové koště bude mést...
    Nový muž na lávce Grifů bude postrádat Vargase a Jankoviče.

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Caceres - Lichtnsteiner, Vidal, Pogba, Marchisio, De Ceglie - Vučinič, Quagliarella.

Janov CFC: Frey - Pisano, Granquist, Manfredini, Moretti - Olivera, Kucka, Matuzalem, Antonelli - Floro Flores, Immobile.

5
    Hosté se ubránili. Míš však drží opět Juventus.

7
    Janov hledá dlouhými pasy Immobileho vepředu, zatím jim to ale nevychází, Buffon si pro centr vždy v pohodě zajde.

8
    Dlouhý míč nyní pro Lichtsteinera, Frey se postará o odkop.

9
    Vidalova střela byla zblokovaná. Aut prp domácí.

11
    Pogba ztratil v souboji s Oliverou míč, ten šel v protiútoku 3 na 3 s Immobilem a Floresem, přihrávku ale zkazil. A z protiútoku je tak jen odkop od brány.

12
    Kuckova rána byla zblokovaná. Roh pro hosty z Janova.

13
    Domácí se ubránili, možná Vučinič zahrál rukou, rozhodčí však nic neviděl.

15
    Nyní mají míč na noze Janované po akci Juventusu.

15
    Bonucci vyslal do šance Vidala, tomu ale na poslední chvíli ukopl míč Antonelli.
    Roh...

16
    Cácerés mířil nad. Dobrá šance.

17
    Juve nyní sevřel Janov na jeho půlce.

19
    Quagliarella se provinil útočným faulem na Manfrediniho.

19
    Kucka nyní ukořistil míč, který ihned napálil na tribunu.

20
    Na hřišti leží Marchisio po střetu s Kuckou.

21
    ..ale už se zvedá a opět se hraje.

22
    Marchisio dostal dobrý balón od Pogby, míč však netrefil ideálně a je z toho odkop od brankáře Freye.

24
    Po dlouhé době si i Janov ošahá míč.

25
    Žlutou kartu vyfasoval Granquist za ošklivý faul na Vidala.

26
    Vidal poslal míč nad bránu.

27
    Vidal obral Immobileho a Juve znovu může kombinovat.

28
    Lichtnsteiner byl nachytán v ofsajdu.

29
    Granquist fauloval Vučiniče. Nato, že má kartu, tak riskuje...

29
    Juve znovu drží míč.

32
    De Ceglie byl faulován ve středu poel Matuzalémem.

34
    Nyní Janov se může pokusit o nějaký ten útok.

35
    Juventus převládá v držení míče, dokonce i nějaké šance měl, zatím to ale gólem neskončilo. Uvidíme, jak to půjde dál. Janov má nového trenéra na lavičce.

37
    Janov šel na domácí z protiútoku. Nakonec jim ale vše zmařil Barzagli včasným skluzem.

39
    Bonucci mířil kousek vedle!

41
    Míč ukořistili domácí, kteří se okamžitě vrhají vpřed.

43
    Pogba byl faulován na hranici 35 metrů.

44
    Quagliarella o kousek minul pravou tyčku Freyovy branky! Ohromná příležitost Juve...

A je tady prvních 45 minut za námi. V nich měl jasně navrh Juventus. Největší šance měli na kopačkách Marchisio a v závěru Qagliarella. Janov hrozí prakticky sporadicky jen z brejků. Druhý poločas je tudíž otevřený.

46

48
    Juve začalo aktivně a hned napadá na půli souepře.

53
    Janov se ubránil, míč má však stále domácí celek.

54
    Juventus právě vstřelil branku!
    FABIO QUAGLIARELLA si naběhl na přihrávku zprava a z pár metrů se štěstím obstřelil brankáře Freye. 1:0 pro Bianconeri!

55
    Domácí tedy potvrzují favorita, když drží míč a vedou.

56
    Pískána hra na zemi pro útočníka domácích. Janov bude rozehrávat od své branky.

58
    Vučinič ztratil míč v útočné fázi. Janov může hrát.

59
    Moretti následně fauloval. Juventus bue mít přímý volný kop z pravé části jejich hřiště.

59
    Dvojité střídání na straně hostů. Immobileho nahradí Borriello. Oliveru nahradí záložník Bertoalcci.

60
    Janov se ubránil standartce Juve.

62
    Juventus opět drží míč a zakládád své útočné akce. Opravdu až neuvěřitelné jaký fyzický fond a zároveň kvalitu tito hráči mají. Poprávem vedou tabulku Italské ligy.

63
    Vučinič to zkusil z 25 metrů. Jeho ránu ale Frey kryje.

64
    Janovští po dlouhé době s míčem pod kontrolou na půlce domácích.

64
    ExJuve Borriello obdržel žlutou kartu za faul na Lichtsteinera.

66
    Poslední střídání celku CFC již v 66. minutě ! Manfrediniho nahrazuje Marco Rossi - ikona Janova.

67
    Aut pro Janov.

68
    Janov právě vstřelil branku!
    Kucka po pravé straně nacentroval do pok. území, kde se zjevil MARCO BORRIELLO. Ten hlavičkou srovnal na 1:1!

70
    Střídání i na straně domácích. První teprve. Quagliarellu nahrazuje Giovinco.

71
    Juventus drží míč.

72
    Roh pro domácí. Zahrávat ho bude Giovinco.

72
    Domácí se ubránili.

73
    Druhé střídání na straně Juve. De Cegleiho mění Giaccherini.

74
    Antonelli obdržel žlutou kartu za faul na Giovinca.

75
    Standartní sitauce z 30 metrů, z prava.

75
    Míč proletěl pokutovým územím až za brankovou čáru. Odkop od Freye.

76
    Roh pro domácí.

77
    Janov se ubránil, míč má však zase Juve.

78
    Giovinco vystřelil z 30 metrů, rána šla vysoko nad.

79
    Giovinco tentokráte zkazil přihrávku...

79
    Kucka tvrdě vypálil z 30 metrů, rána šla vedle pravé Buffonovy tyčky.

81
    Juventus drží míč. Přibližně 10 minut do konce zápasu!

81
    Granquist fauloval Giovinca, přímý volný kop z dobré vzdálenosti.

82
    Giovinco trefil tyčku!

82
    Marchisio odchází, přichází útočník (ročník 93) Beltrame.

84
    Aut pro domácí. Ti teď Janov tlačí.

85
    Beltrame nyní tvrdě vystřelil. Frey ale zázračně vyráží!

86
    Juventsu dobývá Janovskou hradbu/beton chcete-li.

87
    Vučinič lapen v ofsajdové pasti.

88

88
    Pisano leží na zemi.. zřejmě se nechá ošetřit.

89
    Poslední minuty jsou tady. Juventus stále v obrovském tlaku ničí Janov, který hraje o 10ti.

90
    Aut pro Juventus.

90
    3 minuty nastavení.

91
    Janov stále odkopává, a daří se jim to.

93
    Frey chytil hlavičku Bonucciho. Už se asi nic nestane.

93
    1 minuta do konce !

93
    Žlutá karta pro Vučiniče za řeči.

93
    Obránce Janova zahrál rukou, a je nařízen roh...

A po vypjatém konci tady máme remízu 1:1. Hráči rozhodčímu spílají, nicméně těch nevyužitých šancí, které Juventus nevyužil bylo i tak až moc. První gól utkání padl po gólu Quagliarelly v 54. minutě. Na to odpověděl až střídajivší Borriello, bývalý hráč Juve - v 68. minutě. Po závěrečném tlaku už však gól nepadl. To je ode mě vše. Přeji vám dobrou noc. (22:37:44)
    Branky: 54. Quagliarella - 68. Borriello

Karty:   93. Vučinič (JUV) - 25. Granquist (JAN), 50. Matuzalém (JAN), 64. Borriello (JAN), 74. Antonelli (JAN)

Rozhodčí: Guida - Galloni, Passeri