Hamburg – W. Brémy 3:2 (kon.) | Stuttgart – Bayern 0:2 (kon.)
Hamburger SV
3:2 (1:1)
Werder Brémy
Neděle 27.01.2013, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg (kap. 57 030) • Německá Bundesliga

Nakonec jsme sledovali hodně divokou fotbalovou bitvu. Ta nakonec dopadla lépe pro domácí Hamburg SV, který si nakonec připíše všechny body za výsledek 3:2. Domácím fotbalistům vyšla především druhá půle, která rozhodla o osudu dnešního duelu.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a zase někdy u německého fotbalu napočtenou. (17:25:16)

90+3
    Hamburg už kontroluje závěr utkání. Hraje se hodně daleko od branky domácích.

90+1
    Adler si dal s rozehrávkou na čas a vidí žluté napomenutí.

90
    hlavní rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Arnautović dostal nejdříve za faul na polovině hřiště žlutou kartu. Posléze ještě zakopl balon a rázem viděl druhou žlutou a poté ještě červenou kartu.

90
    O minutu později ještě hřiště opustí domácí Son, který přenechá své místo Rajkovićovi.

89
    Hosté střídají. Odchází Turek Ekici a místo něj přijde Rakušan Prödl.

88
    Rudnevs bránil hostům v rychlém rozehrání tím, že si stoupl blízko před balon. Pochopitelně musela následovat žlutá karta.

87
    Petersen se dopustil útočného faulu. Poté ještě okomentoval výrok sudího a za to uviděl žlutý trest.

86
    Rychlé přečíslení domácích zakončoval Son. Ten ale pálil z hranice vápna pouze vysoko nad branku Brém.

84
    Hosté zahrávali rohový kop. Ke střele se dostal Schmitz ale branku z obtížné pozice trefit nedokázal.

83
    Korejec Son stál úplně osamocený na zadní tyči. Do zakončení se však ani nedostal, protože ještě předtím mu byl odmáván ofsajd.

82
    Domácí podruhé v zápase střídají. Odpracováno má dnes van der Vaart, který přepustí své místo Rincónovi.

80
    Fritz zastavil nedovoleně unikajícího Aoga. Dostal žlutou kartu a protože to byla již druhá tak musí předčasně do sprch.

80
    Je před námi posledních deset minut druhého poločasu. Ke třem bodům mají blíže zatím domácí hráči, kteří si drží jednobrankový náskok.

79
    V posledních minutách nám hra trochu upadá. O kulatý nesmysl se bojuje převážně ve středu hřiště.

78
    Rudnevs se řítil na branku soupeře. Blíž měl k balonu ale hostující brankář a včas jej odkopl do hloubi pole.