Club Bruggy – Gent 0:0 (kon.)
Club Bruggy KV
0:0 (0:0)
KAA Gent
Neděle 27.01.2013, 14:30 • Jan Breydelstadion, Brugge • Belgická Jupiler Pro League

Neatraktivní zápas nabídnul velkých šancí jen po málu. Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí hráči Clubu Brugge KV, ale nedokázali z tlaku vytěžit žádnou branku. V závěru zase dominovali hráči KAA Gent, ale ani oni nedokázali rozvlnit brankovou síť, a tak skončil dnešní zápas zaslouženou remízou 0:0 a dělbou bodů. (16:29:30)

90+3
    Dnešní utkání sleduje 29 042 diváků.

90+3
    Hráči Clubu Brugge KV nyní obléhají pokutové území soupeře.

90+2
    Na obou stranách vidíme z posledních sil nakopávané míče, které ale nejsou nikterak nebezpečné.

90+1
    Tvrdou střelu zpoza vápna zlikvidoval Boeckx.

90+1
    Rohový kop pro Club Brugge KV.

90
    Hlavní sudí Delferière nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    V útoku také domácí. Centrovaný balón skončil jen za bránou. Následuje odkop od branky Boeckxe.

89
    S nakopnutým míčem si obrana KAA Gent poradila bez problémů.

88
    Další vysoký míč mířící před bránu domácích skončil na brance. Následuje odkop Kujoviče.

87
    Pro vysoký míč před bránu si šel brankář Kujovič, ale byl faulovaný.

86
    Autové vhazování pro KAA Gent v útočné části hřiště.

85
    Útok Clubu Brugge KV zastavil ofsajdový praporek.

84
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází David Hubert, přichází Mamoutou N'Diaye.

82
    Hráči KAA Gent balón v posledních minutách moc nepůjčují.

81
    Přízemní střelou z dálky byl prověřen Boeckx.

80
    Po pravé straně se snažil prosadit Messoudi. Přihrávku do vápna si domácí obrana pohlídala.

79
    Hráči Clubu Brugge KV v posledních minutách školácky chybují, a dávají tak soupeři šance.

78
    Vysoký míč stáhl do náruče Kujovič. Jeho výhoz ovšem skončil na kopačkách hostů a tlak pokračuje.