HC MIKRON Nové Zámky
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Dunaújváros AC
sk Pátek 01.02.2013, 18:00MOL liga

Zápas sa ukončil so stavom 3:0 pre domáci tým, fanúšici svojim tradičným potleskom tlieskajú a ďakujú svojim hráčom za výkon. Hráči si podali ruky a odchádzajú do kabín. Tak isto by som vám chcel poďakovať aj ja, za sledovanosť. Dúfam, že som vás aspoň trochu priblízil k skutočnej realite ako zápas prebiehal. Ešte raz ďakujem, želám príjemný zbytok večera, dovidenia. :-) (20:10:37)

60:00

59:50
    Fanúšici stoja a tlieskajú a odpočítavajú posledných 10 sekúnd.

59:23
    Domáci útočník išiel sám na brankára ale túto šancu žial nepremenil, hra sa odohráva v pomere štyria proti trom v prospech Maďarského týmu. Ale domácim sa podarilo vyhodiť a hráč ktorý bol sám pred bránou zachytil puk ale nedáva gól.

57:48
    Zbytočný faul domácich hráčov, koleno a podrazenie, ktoré udelili hráči s č. 25 STEFANKA ONDREJ a s č. 23. JOANDIS JURAJ.

57:30
    Brankár KRIŽAN rozohral puk a domáci sa dostali do útočného pásma.

56:49
    Hra sa odohráva v pásme súpera, JOANDIS nastrelil puk a RUZICKA tečoval puk, ale nepodarilo sa skórovať.

55:40
    Hráč Dunaújvárosu KISS AKOS dostal trest 5 min.+do konca zápasu .

55:40
    Domácim sa podarilo vyhodiť ale v ich tretine ostali ešte dvaja hráči ktorí si mali čo vybaviť a tak sa pustili do pästného súboju. Obaja hráči budú určite vylúčení.

54:47
    Nové Zámky hrajú s piatimi hráčmi, ale hra sa aj tak odohráva v domácej tretine.

53:32
    Ihneď po prekročení domácej modrej čiary súperom sa domáci zmocnia puku a vyhadzujú ho.

52:47
    Vyhodenie puku v obrannom pásme od hráča Nových Zámkov, hráča s č. 50. GABRIS LADISLAV

52:24
    Prihrávka rukov hráča súperovho týmu, vzhadzuje sa pred domácou tretinou.

52:05
    Rozhodza zastavil hru pre vyhodenie puku a nasledne zakazane uvolnenie superovho tymu. Buly vyhral domáci tým a ŠTEFANKA ihneď útok na bránu, nádherná strela z otočky, ale nekončí to gólom.

51:20
    Vzhadzuje sa v tretine súpera, buly vyhral súper, ktorý rozohráva puk do stredného pásma, ale ihneď sa vrátili do ich tretiny.

50:58
    A polovica tretiny je za nami. Zatiaľ bez jediného gólu, ale domáci tým sa dostáva do prečíslenia dvaja na jedného ale zlá prihrávka znamená stratu puku domáceho týmu.

49:44
    Hra sa presunula k domácim, súper začína točiť ale KRIŽAN opäť vykryl strelu a nasleduje prestriedanie hráčov a buly.

48:59
    Dunaújváros zachytil puk ale hra stále pokračuje v kľudnom tempe v strednom pásme, bez žiadnych ďaľších akcií.

48:23
    Offside na strane domácich.

47:32
    Oslabovka domácich prebehla bez nejakých vážnejších situácií. Hralo sa v strednom pásme.

Ľubor Pernický

Branky a nahrávky: 4. MIKHAILOV, 9. MAMONOVS (Štefanka, Mikhailov), 31. BARON (O.)

HC MIKRON Nové Zámky: Križan ( Zima)- Teluskins, Hrudík, Mikhailov, Štefanka, Mamonovs- Joanidis, Gábriš, Dobrý, Ružička, Uhnák- Lehocký, Barón, Štefanka, Púchovský, Barčák- Németh, Tarnóczy, Spišák,Klobučník
    Dunaújváros AC: Kiss (Ševela)- Lindgrén, Pavúk, Kiss, Galanisz, Szapanosz- Kiss, Nagy, Groschl, Huffner, Somogyi- Virág, Tokesi, Peterdi, Vasyzjunyin, Sabados- Mihálik, Huba, Papp, Chvátal, Azari