HC MIKRON Nové Zámky
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Dunaújváros AC
sk Pátek 01.02.2013, 18:00MOL liga

Zápas sa ukončil so stavom 3:0 pre domáci tým, fanúšici svojim tradičným potleskom tlieskajú a ďakujú svojim hráčom za výkon. Hráči si podali ruky a odchádzajú do kabín. Tak isto by som vám chcel poďakovať aj ja, za sledovanosť. Dúfam, že som vás aspoň trochu priblízil k skutočnej realite ako zápas prebiehal. Ešte raz ďakujem, želám príjemný zbytok večera, dovidenia. :-) (20:10:37)

60:00

59:50
    Fanúšici stoja a tlieskajú a odpočítavajú posledných 10 sekúnd.

59:23
    Domáci útočník išiel sám na brankára ale túto šancu žial nepremenil, hra sa odohráva v pomere štyria proti trom v prospech Maďarského týmu. Ale domácim sa podarilo vyhodiť a hráč ktorý bol sám pred bránou zachytil puk ale nedáva gól.

57:48
    Zbytočný faul domácich hráčov, koleno a podrazenie, ktoré udelili hráči s č. 25 STEFANKA ONDREJ a s č. 23. JOANDIS JURAJ.

57:30
    Brankár KRIŽAN rozohral puk a domáci sa dostali do útočného pásma.

56:49
    Hra sa odohráva v pásme súpera, JOANDIS nastrelil puk a RUZICKA tečoval puk, ale nepodarilo sa skórovať.

55:40
    Hráč Dunaújvárosu KISS AKOS dostal trest 5 min.+do konca zápasu .

55:40
    Domácim sa podarilo vyhodiť ale v ich tretine ostali ešte dvaja hráči ktorí si mali čo vybaviť a tak sa pustili do pästného súboju. Obaja hráči budú určite vylúčení.

54:47
    Nové Zámky hrajú s piatimi hráčmi, ale hra sa aj tak odohráva v domácej tretine.

53:32
    Ihneď po prekročení domácej modrej čiary súperom sa domáci zmocnia puku a vyhadzujú ho.

52:47
    Vyhodenie puku v obrannom pásme od hráča Nových Zámkov, hráča s č. 50. GABRIS LADISLAV

52:24
    Prihrávka rukov hráča súperovho týmu, vzhadzuje sa pred domácou tretinou.

52:05
    Rozhodza zastavil hru pre vyhodenie puku a nasledne zakazane uvolnenie superovho tymu. Buly vyhral domáci tým a ŠTEFANKA ihneď útok na bránu, nádherná strela z otočky, ale nekončí to gólom.

51:20
    Vzhadzuje sa v tretine súpera, buly vyhral súper, ktorý rozohráva puk do stredného pásma, ale ihneď sa vrátili do ich tretiny.

50:58
    A polovica tretiny je za nami. Zatiaľ bez jediného gólu, ale domáci tým sa dostáva do prečíslenia dvaja na jedného ale zlá prihrávka znamená stratu puku domáceho týmu.

49:44
    Hra sa presunula k domácim, súper začína točiť ale KRIŽAN opäť vykryl strelu a nasleduje prestriedanie hráčov a buly.

48:59
    Dunaújváros zachytil puk ale hra stále pokračuje v kľudnom tempe v strednom pásme, bez žiadnych ďaľších akcií.

48:23
    Offside na strane domácich.

47:32
    Oslabovka domácich prebehla bez nejakých vážnejších situácií. Hralo sa v strednom pásme.

46:01
    Nakoniec sa rozhodlo že hráč Dunaújvárosu PAVUK ATILLA ktorý dostal trest 2+2+10, za narazenie brankára a údery. Od domácich je vylúčení BARON MARTIN 2+2+10 a LEHOCKY ERIK ktorý dostal 2 min.

46:01
    Hl. rozhodca si zavolal kapitánov oboch mužstiev, aby im dohovoril a oboznámil ich so situáciou.

46:01
    Rozhodcovia sa dohadujú čo spravia.

46:01
    Domáci vyhadzujú puk, súperov brankár ho zachytáva a však tak nešikovne, že sa dostal až k hráčovi nových zámkov, ktorý vystrelil ale brankár chytil strelu do ľapačky. Hra sa presunula na stranu domáceho týmu, ale Maďarský útočník zrazil domáceho brankára, tento incident pokračuje nasledujúcou šarvátkou, ktorá sa zrejme nezaobíde bez trestov.

45:10
    Útočník Dunaújvárosu nepremenil veľkú šancu, išiel sám zoči voči brankára domáceho týmu. KRIŽAN svoj tým podržal.

45:00
    Oba týmy nasadili veľmi kľudné tempo zo začiatku poslednej tretiny. Ale útočník domáceho týmu popri mantinely prenikol a nahodil puk na brankára.

44:10
    Hra sa presunula ale len za účelom vystriedania.

43:29
    Hra sa stále odohráva v tretine domáceho týmu, ale teraz sa im podarilo vyhodit puk.

42:36
    Dunaújváros točí ale žiadne priame ohrozenie bránky. MIROSLAV ŠTEFANKA sa vrátil z trestnej ale v zápätí Maďarský útočník trafil tyčku.

41:42
    Dunaújváros sa ešte nedostal do tretiny domáceho týmu, naopak, domáci tým drží puk v súperovej tretine. Ale už vykorčuloval útočník Dunaújvárosu a zaniesol puk do tretiny domáceho týmu.

40:47
    Kapitán ŠTEFANKA je vylúčený za hákovanie, ktoré sa uskutočnilo v súperovej tretine.

40:42
    Hra sa zo začiatku odohráva v strednom pásme, ale súper zachytil nahrávku a zaútočil.

40:01
    Rozhodca zahájil tretiu tretinu

40:01
    Začala tretia tretina.

Posledné sekundy do začiatku poslednej tretiny.

Prestávka medzi druhou a treťou tretinou sa končí cca o 11 minút.

Počas prestávky sa žrebuje tombola, ktorej hľavná výhra je LCD Televízor.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:46
    Buly vyhral súperov tým ktorému sa však nepodarilo vyhodiť a domáci hráč puk zachytil, prihral obrancovi, no ten trafil len stojaceho hráča Dunaújvárosu. Brankár nakoniec puk nezachytil a opäť posunul bránku. Rozhodca mu dohovára.

39:08
    Domáci tým sa nasťahoval do tretiny súpera a tlačí ho, strela z uhla ktorá však nekončí gólom.

38:13
    Vylúčenie súpera s č. 91 SZAPPANOSZ DAVID za hákovanie.

38:02
    Vzhadzuje sa v tretine domácich. Puk vyhrali Nové Zámky do zadu na obranu, ale obaja hráči súpera vyštartovali a zobrali puk obrancovi za cenu faulu.

37:46
    Dunaújváros ohrozuje zo všetkých strán bránu domáceho týmu všetkými typmi striel. Ale domácim sa podarilo vyhodiť a je z toho zakázené uvoľnenie.

36:23
    Počuť piskot fanúškov na rozhodcu, pretože sa im zdalo že súper hákoval domáceho hráča.

35:30
    UHNÁK s č. 92 vystrelil nekompromisne a zvonila horná žrďka bránky súperovho týmu, po nádhernej brejkovej prihrávke obrancu.

34:45
    Domáci brankár KRIŽAN, bývalý reprezentant SR, vyrazil súperovu strelu hlavou.

34:31
    Domáci vybojovali puk a ihneď zaútočili na súperovho brankára tvrdou strelou a následnou dorážkou, žial, neúspešne.

34:10
    A je to zakázané uvolnenie, vzhadzuje sa v tretine domácich.

33:49
    Hra sa momentálne odohráva v strednom pásme, oba týmy vystriedali, ale pozor k puku sa dostáva súper ktorý útočil sám na bránu a brankára položil až na chrbát ale netrafil prázdnu bránu.

32:30
    V rohu domácej polovičky sa bojuje o puk, ktorý napokon vyhral Dunaújváros, ale domáci im ho ihneď vzali a zaútočili na ich polovicu.

31:49
    Môžem skonštatovať že sa hrá o veľmi útočný zápas, v ktorom padli zatiaľ tri krásne góly z čepelí domácich hráčov. Ale pozor, domáci sa opäť dostávajú do pásma, strela, ale tá letela do masky brankára, takže rozhodca zastavil hru.

30:41
    Nádherná strela medzi betóny, ktorá prekonala brankára súperovho týmu, ten nezvládol svoje nervy a buchol hokejou o ľad. Gól padol z čepele BARONA MARTINA, ktorému asistoval ŠTEFANKA ONDREJ

30:30
    Puk vyhral domáci tým ktorý ho hned nahodil do pásma.

30:23
    Súper sa snažil nájsť pred bránou hráča, ale márne, nikoho tam nenašiel, puk z pásma vyšiel a je to offside, vzhadzuje sa pred tretinou domáceho týmu.

29:48
    Nahodený puk do súperovej tretiny, ale na druhej strane mantilenu puk nikto nezachytil a je z toho offside.

29:22
    Obrovská šanca domáceho týmu ktorý netrafil puk backhandom do prázdnej brány. Súperov tým nezvládol tlak a brankár posunul bránu. Rozhodca hru pozastavil odpískaním. Vzhadzuje sa v pásme súpera.

28:36
    Súper nádhernou kombináciu dvoch prihrávok poza bránou a prihrávkou pred bránu ohrozil domáceho golmana, ale v zápätí šanca domácich, ktorá tiež nedopadla gólom.

27:43
    Novozámocký obranca zachytil puk vo vlastnom pásme a presunul hru na druhú stranu následným nahodením puku na zadný mantinel súperovho týmu.

26:58
    Krásna strela do lapačky brankára vyslaná z čepele súperovho týmu.

26:53
    Hra je v kľudnom tempe, oba týmy vystriedali.

25:31
    Dunaújváros točí, nahráva si v pásme domácich ale práve nabehol hráč z trestnej lavice a okamžite sa hra presunula do súperovho pásma, kde domáci tým kombinuje všetkými možnými prihrávkami.

24:44
    Offside a vzhadzovanie pred tretinou domácich

24:22
    Obranca Dunaújvárosu CHVÁTAL s tvrdou nepríjemnou strelou od modrej čiary ohrozil bránku domáceho týmu.

23:17
    Vylúčený hráč číslo 21 PÚCHOVSKÝ MATÚŠ, za hákovanie, ktorým zastavil rýchly súperov útok.

23:10
    Súperov tým útočí na našu bránu, a opäť vidíme zvdihnutú ruku hl. rozhodcu.

22:53
    Domáci tým útočí na súperovu bránu, strela, a tyčka svojim zvukom priam otriasla základmi štadióna.

22:04
    Hra sa presunula do pásma domácich, súper mal niekoľko tvrdých striel na domáceho golmana. Dunaújváros začal tretinu veľmi ofenzívne. Ale domácemu týmu sa podarilo vyhodiť puk do stredného pásma.

20:01
    Rozhodca svojim klasickým gestom dvihnutím ruky smerom k časomiere a následným hodením buly zahájim druhú tretinu.20

20:01
    Začala druhá tretina.

Hráči oboch týmov sú už na ľade a rozkorčulovávajú sa.

2 minuty do začiatku druhej tretiny.

Zbytok tretiny sa hral v celkom kľudnom tempe. Na zápas prišlo obdivuhodne veľa divákov, ktorí svojim jásaním rozozvučnili celú halu a fandením pomáhajú domácemu týmu.

20:00
    Prvá tretina skončila.

18:47
    LEHOCKY ERIK, za cenu podrazenia zabránil gólu. Nové Zámky buly vyhrali a puk vyhodili.

18:30
    Domáci sa opäť nasťahovali do súperovej tretiny. Ale nevyužitá presilovka domáceho týmu vypršala.

17:38
    Domáci hráč ostáva ležať na ľade v súperovej tretine, rozhodca presúva hru do domáceho pásma.

15:59
    Vylúčenie Dunaújvarosu, hráča s č. 7, LINDGREN VICTOR, ktorý nemal inú možnosť len hákovať a tak zabrániť následnému gólu.

15:40
    Kľudné tempo hry, hrá sa predovšetkým v strednom pásme, ale hráč nových zámkov puk zachytil a okamžitý útok na bránu ktorý vyzeral veľmi nádejne.

14:30
    Úspešne odohraná presilovka, súper neohrozil bránu. Nové Zámky sa dostali hneď v zápätí náš kapitán ŠTEFANKA prihrával pred bránu MANDOVSKÉMU krížnu prihrávku ale brankár nádherným zákrokom zabránil gólu.

14:12
    Súper sa zatiaľ nedostal k nejakej väčšej šanci, ale pozor, je tu strela, ale naštastie pre domáci tým vedľa brány a Nové Zámky dokázali puk vyhodiť.

12:10
    Vylúčenie nových zámkov, hráč s číslom 80, MAMONOVS VLADIMIRS, hákovanie.

9:52
    Hra je zatiaľ v kľudnom tempe. Súper vystrelil na domáceho gólmana a vzhadzuje sa. Buly vyhráva súper ale domáci tým puk získal následným nespracovaním súpera a vyhadzuje puk na súperovho brankára .

08:42
    Po krásnej spulupráci a dvoch dorážkach, domáci tým opäť skóruje. Tento krát to bol hráč s č. 80 MAMONOVS VLADIMIRS, po dorážke najskôr ŠTEFANKU a potom MIKHAILOVA.

7:34
    Domáci sa všetkými silami dostali z vlastného pásma a presunuli hru k súperovi.

5:59
    Po narazení domáceho hráča na mantinel a následnom ostaní leťaním na ľade, rozhodca odpískal hru, ale ešte pred tým súper vystrelil na brankára tvrdú strelu ktorá smrdela gólom. Rozhodca to neuznal ako faul. Vzhadzuje sa v tretine domácich.

05:03
    Vylúčený hráč Dunaújvarosu

4:23
    Buly v tretine súpera vyhral domáci tým ktorý hneď puk vystrelil, a však neúspešne. Hra sa nachvíľku presunula do stredného pásma ale v zápätí hneď naspäť k súperom.

3:51
    Obrovslú chybu brankára ktorý išiel spracovať puk za bránu využil hráč s číslom 67 MIKHAILOV KONSTANTIN.

2:11
    Domáci tým útočí klasickou prihrávkovou kombináciou ale v zápätí opäť stráca puk. K puku sa dostáva súper, ktorý ho nastrelil do tretiny domácich.

1:29
    Domáci tým sa presunul na súperovú polovicu.

A je to offside v neprospech domácich.

Začiatok zápasu sa hrá prevažne v tretine domáceho týmu, ale pozor, domáci tým vykorčuľoval, ale v zápätí opäť stratil puk.

Súper vyhral úvodné buly dozadu na obranu.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Vítam Vás pri stretnutí MOL ligy, v ktorom Nové Zámky privítajú na svojom ľade vedúci celok z Dunaujvárošu, ktorý je mimochodom aj istým víťazom základnej časti. Nové Zámky stále urputne bojujú o playy off, aktuálne sú na štvrtom mieste, pri čom majú rovnako bodov ako tretia Csíkszereda, piaty Brašov stráca 7 bodov, ale má zápas k dobru. Nové Zámky sú teda v situácii keď nemôže zaváhať a tak nás teda čaká určite veľmi zaujímavý a divácky atraktívny zápas.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

Ľubor Pernický

Branky a nahrávky: 4. MIKHAILOV, 9. MAMONOVS (Štefanka, Mikhailov), 31. BARON (O.)

HC MIKRON Nové Zámky: Križan ( Zima)- Teluskins, Hrudík, Mikhailov, Štefanka, Mamonovs- Joanidis, Gábriš, Dobrý, Ružička, Uhnák- Lehocký, Barón, Štefanka, Púchovský, Barčák- Németh, Tarnóczy, Spišák,Klobučník
    Dunaújváros AC: Kiss (Ševela)- Lindgrén, Pavúk, Kiss, Galanisz, Szapanosz- Kiss, Nagy, Groschl, Huffner, Somogyi- Virág, Tokesi, Peterdi, Vasyzjunyin, Sabados- Mihálik, Huba, Papp, Chvátal, Azari