Třinec – HC Plzeň 6:3 (kon.) | Vsetín – Sparta 3:5 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Přerov – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:1 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.)
Hr. Králové – Letňany 2:3 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 8:1 (kon.) | Jihlava – HC Kladno 5:3 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havířov – Písek 6:1 (kon.)

Vítkovice právě vstřelily branku!
    ADAM ŠKUTCHAN (19) zvyšuje v závěru na 4:1 střelou do pravého horního růžku Frčkovy brány po křížném pasu Davida Sysaly. Asistence: Davidové Sysala a Ballner.

59:21
    V poslední minutě zápasu okupují Vítkovičtí útočné pásmo.

58:40
    Karlovy Vary vyhazují puk přes všechny čáry.

58:23
    Martin Osmík je dnes na trestné lavici jako doma. Vyloučen je na dvě minuty za podražení. Frček jede zpět do brány.

57:46
    Gelnar se pokoušel o střelu na prádnou bránu Karlovarských. Na hranici útočného pásma však trefil jen obránce hostí a poté musel otočit hru, neboť jeho spoluhráči byli v offsidu.

57:23
    Po střele Radomíra Vaňka od modré přerušuje Šrámek hru.

57:18
    Hosté hrají bez brankáře.

57:18
    Hostující střídačka si vybírá oddechový čas.

56:38
    V posledních minutách jsou aktivnější hosté a v útočném pásmu ze zdržují delší dobu.

55:20
    Brankář domácích teď musí být ještě pozornější, vstřelený gól vlil hostujícím energii do žil.

54:23
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté snižují. Autorem šťastného gólu je dnes agilní MARTIN KOHOUT (5). Puk po jeho střele si zřejmě Šrámek nešťastně srazil sám za svá záda. Bez asistence.

53:50
    Molnár přijal Michálkovu nahrávku, z bezprostřední blízkosti ale Šrámka nepřekonal.

52:30
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.

51:50
    Vítkovice v plném počtu.

51:20
    Karlovarští se nemůžou dostat do pásma.

50:30
    Marek Charvát nepřesně nahrával na volného Škutchana, který se ocitl zcela volný před poloodkrytou svatyní hostujících.

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 23. Gelnar, 26. Puzič (Pop), 44. Ballner (Charvát, Sysala), 60. Škutchan (Sysala, Ballner) - 55. Kohout

HC Vítkovice Ridera: Šrámek (Zavadil) - Puzič, Charvát, Rudl, Pop "C", Stanke, Šendera - Ballner "A", Illéš, Schwarz, Churý, Hartmann, Stránský, Sysala, Kafka, Krenželok, Škutchan, Volný, Klapetek, Ollender, Gelnar
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) - Beer, Vaněk "A", Prachař, Priškin, Michálek "A", Veverka "C" - Klíma, Molnár, Rubeš, Binias, Hroch, Petrov, Osmík, Kohout

Rozhodčí: R. Trombík - J. Jureček, P. Rychlý