Třinec – HC Plzeň 6:3 (kon.) | Vsetín – Sparta 3:5 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Přerov – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:1 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.)
Hr. Králové – Letňany 2:3 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 8:1 (kon.) | Jihlava – HC Kladno 5:3 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havířov – Písek 6:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 01.02.2013, 17:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu

58:23
    Martin Osmík je dnes na trestné lavici jako doma. Vyloučen je na dvě minuty za podražení. Frček jede zpět do brány.

49:50
    Ve stejném čase je na dvě minuty vyloučen kapitán Vítkovic David Pop za vysokou hůl.

46:34
    Za držení protihráče je vyloučen Vojtěch Stanke (VIT).

42:50
    Martin Osmík vyloučen za podražení. Zbytečný faul v obranném pásmu domácích.

35:33
    Kohout ve středním pásmu faulován vítkovickým Krenželokem. Domácí útočník dostává dvě minuty za podražení.

27:21
    Další vyloučení na straně Energie. Tomáš Rubeš si odpyká dvě minuty za podražení.

24:28
    Martin Osmík podruhé na trestné lavici, tentokrát je vyloučen za hákování.

18:47
    Martin Osmík (KVA) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

12:16
    Vítkovičtí však na modré puk ztratili a za sekání je vyloučen Jakiub Schwarz. První přesilová hra utkání pro Karlovy Vary.

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 23. Gelnar, 26. Puzič (Pop), 44. Ballner (Charvát, Sysala), 60. Škutchan (Sysala, Ballner) - 55. Kohout

HC Vítkovice Ridera: Šrámek (Zavadil) - Puzič, Charvát, Rudl, Pop "C", Stanke, Šendera - Ballner "A", Illéš, Schwarz, Churý, Hartmann, Stránský, Sysala, Kafka, Krenželok, Škutchan, Volný, Klapetek, Ollender, Gelnar
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) - Beer, Vaněk "A", Prachař, Priškin, Michálek "A", Veverka "C" - Klíma, Molnár, Rubeš, Binias, Hroch, Petrov, Osmík, Kohout

Rozhodčí: R. Trombík - J. Jureček, P. Rychlý