Třinec – HC Plzeň 6:3 (kon.) | Vsetín – Sparta 3:5 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Přerov – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:1 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.)
Hr. Králové – Letňany 2:3 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 8:1 (kon.) | Jihlava – HC Kladno 5:3 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havířov – Písek 6:1 (kon.)

59:26
    Radek Šefl dostává dvě minuty za napadení. Pardubice hrají přesilovku šesti proti čtyřem!

59:19
    Pardubice v šesti vytvářejí obrovský tlak!

57:43
    Jsme svědky bojovné hry převážně ve středním pásmu. Litvínov se snaží všechny své síly soustředit na obranu, Pardubice právě naopak!

56:21
    Pardubice jsou opravdu hodně při chuti. Jsou nyní u každého kotouče první a zatápí hostující obraně.

54:51
    Na ledě je první pardubický útok podpořen první brankou a velice horlivě se snaží vyrovnat.

53:51
    Pardubice právě vstřelily branku!

Pardubice se přece jen dočkaly! Filip Kuťák z mezikruží ostrým příklepem napálil Spěšného, kotouč se od něj odrazil a pro dojíždějícího ONDŘEJE PANNU nebyl problém dorazit touš do branky. Asistence: FIlip Kuťák.

53:31

53:08
    Litvnínovský brankář přerušuje hru.

52:19
    Domácí hráči vyráží před Spěšného a snaží se mu zatopit a snížit na rozdíl jedné branky.

51:31
    David Šesták dostává menší trest za podražení.

51:31
    Po delší době si zákrok připisuje Patrik Spěšný.

51:11

50:19
    Litvínov zakládá další útočnou akci od vlastní branky.

48:58
    Litvínov se hodně dlouhou dobu držel v útočné třetině, ale nedokázal si vytvořit žádnou vážnější šanci, a tak nakonec domácí vyhazují přes všechny čáry.

47:26
    Litvnínov využívá pětiminutové přesilovky a drží se v útočné třetině.

46:56
    Radek Šíp pálil nebezpečně od modré, ale trefil pouze před sebou stojícího obránce.

46:11
    Michael Špaček dostává 5 minut + osobní trest do konce utkání z bodnutí koncem hole. Pětiminutový trest odpyká Denis Kusý.