Třinec – HC Plzeň 6:3 (kon.) | Vsetín – Sparta 3:5 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Přerov – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:1 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.)
Hr. Králové – Letňany 2:3 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 8:1 (kon.) | Jihlava – HC Kladno 5:3 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havířov – Písek 6:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
HC Litvínov
Pátek 01.02.2013, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

59:26
    Radek Šefl dostává dvě minuty za napadení. Pardubice hrají přesilovku šesti proti čtyřem!

51:31
    David Šesták dostává menší trest za podražení.

46:11
    Michael Špaček dostává 5 minut + osobní trest do konce utkání z bodnutí koncem hole. Pětiminutový trest odpyká Denis Kusý.

40:56
    Ondřej Panna dostává 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

33:28
    Petr Ujfaluši dostává dvě minuty za držení.

23:02
    Jan Bárdoš (LIM) dostává dvě minuty za podražení.

21:07
    Následně hrdina předchozí situace je nyní potrestán za hákování.

19:11
    Současně vyloučeni Ondřej Panna a Karel Šefl na dvě minuty za držení respektive vysokou hůl.

14:40
    Jsme svědky dalšího vyloučení. Na trestnou lavici putuje Jiří Kysela za vražení na hrazení.

10:40
    David Šesták (LIM) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

09:39
    První přesilovku si zahrají také hosté. Jakub Procházka dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

05:39
    Tomáš Kučera dostává dvě minuty za podražení a domácí tak budou hrát první přesilovku v zápase.