Osasuna – Celta Vigo 1:0 (kon.) | Getafe – La Coruňa 3:1 (kon.) | Espanyol – Levante 3:2 (kon.)
Granada – Real Madrid 1:0 (kon.)
Getafe CF
3:1 (1:1)
Deportivo La Coruňa
Sobota 02.02.2013, 18:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Španělská LaLiga

Touto informací se s Vámi z tohoto přenosu loučím, ale neloučí se naše onlajny. Sportovní sobota je v plném proudu a stačí si jen vybrat. Prozatím Vám přeji hezký večer a u dalších onlajnů na shledanou. (19:54:28)

Rozhodčí ukončil zápas mezi Getafe a La Coruňou a z výhry se mohou radovat domácí fotbalisté, pro které se zápas nevyvíjel zrovna příznivě. V 10. minutě totiž přišli po červené kartě o gólmana a navíc inkasovali z penalty. Ještě do půle však stačili taktéž z penalty vyrovnat a ve druhém poločase postupně přebírali aktivitu. V 70. minutě šli navíc do deseti i hosté a tuto situaci Getafe plně využilo. V 81. minutě se krásně trefil Álvaro a o tři minuty později dal na výhru razítko Colunga. Hosté se už na nic nezmohli a proto odjíždějí s prázdnou.

90+2
    Přímý kop hostů. Pizzi posadil centr na hlavu Zé Castra, Codina na brankové čáře chytá!

90+1
    Hezkou přihrávku dostal Diego Castro, byl ale v plném běhu a nedokázal tak nasměrovat míč na bránu.

90
    Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.

89
    V pokutovém území Getafe se odrazil míč k André Santosovi, jenže ten to měl na dlouhou nohu a poslal míč vysoko nad.

87
    Na branku La Coruni se řítil další útok, tentokrát byl však zastaven praporkem pomezního rozhodčího - ofsajd.

85
    Snížit mohl Riki, sbíhal si z levé strany na střed, pokusil se o technickou střelu, ale Codina byl na zemi včas a chytil.

84
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Zřejmě je rozhodnuto. ADRIÁN COLUNGA obdržel přihrávku do vápna, obtočil se kolem svého strážce a bombou pod břevno překonal Aranzubiu.

82
    Hostům zbývá necelých deset minut na vyrovnání, jenže to budou muset značně přidat.

81
    Tak to byla parádní trefa! ÁLVARO dostal od Barrady ideální přihrávku mezi dva protihráče a umístěnou střelou z 18 metrů trefil prostor u pravé Aranzubiovy tyče!

80
    Další "žluťásek", za faul ho spatřil hostující André Santos.

77
    Poslední střídání i na straně Getafe. Pro dnešní den dohrál Fernández Borja a místo něj nastoupil Álvaro.

76
    Pizzi z pravého křídla našel Rikiho a Codina si určitě oddechl, protože míč proletěl jen těsně kolem jeho tyče!

73
    Poslední střídání La Coruni. Odešel Bruno Gama a zbytek zápasu odkope André Santos.