Malaga – Zaragoza 1:1 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:1 (kon.)
Atlético – Real Betis 1:0 (kon.) | Real Sociedad – Mallorca 3:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
3:0 (0:0)
RCD Mallorca
Neděle 03.02.2013, 21:00 • Estadio Municipal de Anoeta, Donostia-San Sebastián • Španělská LaLiga

Hlavní rozhodčí ukončil dnešní utkání, ve kterém zvítězil domácí Real Sociedad San Sebastian, jenž porazil svého soupeře RCD Mallorca vysoko 3:0. Všechny tři branky padly ve druhém poločase. Skóre otevřel Castro, v sedmdesáté minutě přidal branku Vela a dvě minuty před koncem řádné hrací doby se prosadil také střídající Ifran. Mallorca příliš nebezpečná nebyla a navíc hrála od dvacáté deváté minuty pouze v deseti hráčích. Dnešní vítězství si domácí celek zasloužil a na své konto si připsal tříbodový zisk. Mallorca odjíždí s prázdnou. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (23:07:40)

90+2
    Agirretxe vystřelil, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.

90+1
    Real Sociedad bude zahrávat volný přímý kop.

90
    Hlavní rozhodčí přidává dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.