Nijmegen – Arnhem 2:1 (kon.) | Venlo – Ajax 0:3 (kon.) | Twente – Utrecht 2:4 (kon.)
Willem II – Feyenoord 1:3 (kon.)
Willem II Tilburg
1:3 (1:1)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 03.02.2013, 16:30 • Koning Willem II Stadion, Tillburg • Nizozemská Eredivisie

Ačkoliv jsme v Tillburgu viděli čtyři branky, o pohledné utkání se rozhodně nejednalo. V desáté minutě šel do vedení Feyenoord zásluhou Pellého. Willem II stihl srovnat ještě do poločasu, kdy sporně nařízenou penaltu proměnil Misidjan. Rotterdamská výprava ale do druhého poločasu vstoupila jak nejlépe mohla a díky dvěma gólům osmnáctiletého Vilheny splnila povinnost. Feyenoord tak ze čtvrtého místa odsunul Utrecht a na vedoucí Eindhoven ztrácí pět bodů. Willem II naopak zůstává poslední. Já vám děkuji za pozornost a věřím, že nám i po zbytek tohoto svátečního dne zachováte svou přízeň. (18:22:04)

90+4

90+3
    Sražený míč se odrazil před Martinse Indiho, ten ale na malém vápně těžký volej nezvládl.

90+3
    Feyenoord se z něj ale neprosadil.

90+2
    Goossensova rána sice zamířila vedle domácí branky, přesto se bude kopat ještě jeden roh.

90+1
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Tonny Vilhena, přichází Harmeet Singh.

90+1
    Definitivní tečku za utkáním mohl udělat Janmaat, podobně ale jako Pellé, tak i on před Meulem selhal!

90+1
    Nakonec jsou přidány ještě tři minuty.

Dnešní utkání sledovalo 12300 diváků.

90
    Začala dost možná úplně poslední minuta utkání. Hrát ještě vteřiny navíc rozhodně nemá nikdo zapotřebí.

88
    Feyenoord kombinuje před svou brankou, Willem II vzdal také pokus o napadání.

87
    E. Mulder si dal na čas s rozehrávkou volného kopu. Ze stadionu mimochodem snad už zmizeli všichni domácí fanoušci, kterých tu i tak příliš nebylo. Momentálně jsou slyšet jen oslavné chorály z rotterdamské produkce.

86
    V závěru utkání je to hlavně Feyenoord, kdo ještě usiluje o gól. Není to ale nic převratného, krev už rozhodně neteče.

84
    V posledních minutách se zřejmě už příliš úprav v záznamu o utkání nedočkáme. Snad jen, když Feyenoord vystřídá. Tuto možnost má v záloze ještě dvakrát.

83
    Míč se v pokutovém území odrazil k Boëtiusovi, ten měl ale příliš málo často na přípravu a svůj pokus navíc poslal do jednoho z bránících hráčů Tillburgu.

82
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Wesley Verhoek, přichází John Goossens.

81
    Haemhouts si pohrál s míčem a pak si jej posunul do středu, odkud ze slibné vzdálenosti vypálil na E. Muldera - ten ale s jeho přízemním a hlavně pomalým pokusem neměl skoro žádných starostí.

80
    Volný kop Feyenoordu opět směřoval na Pellého, Meul ale byl včas z branky.

79
    Boëtius si postrčil míč na velkém vápně, ucítil kontakt se soupeřem a položil své tělo na zem. Sudí Liesvedl nechal hru pokračovat.