Constanta – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Lok. Moskva – Plzeň 3:5 (kon.)
Neděle 03.02.2013, 17:00Přípravný zápas

Konec zápasu. (18:59:18)

83
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Ruský tým se ještě nevzdává. Sedm minut před konce základní hrací doby snižuje na 3:5 JÁN ĎURICA.

72
    Ruský tým se nechce nechat zahanbit na vlastní půdě a zkouší se zápasem ještě něco udělat. Ve dvaasedmdesáté minutě se trefuje domácí útočník ROMAN PAVLJUČENKO.

68
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Viktoria vede už o čtyři branky. Pátou trefu hostů zajistil nový muž na hřišti – MAREK BAKOŠ.

64
    Druhá žlutá karta pro hráče českého týmu.

61
    Pavel Vrba střídá hned tři dvojice hráčů. Rajtorala, Ďuriše a Tecla nahrazuje Štípek, Fillo a Bakoš.

56
    Po sedmi minutách vede Viktoria už o tři branky. Druhou trefou se v zápase prezentoval STANISLAV TECL.

49
    Hosté vedou už o dvě branky! V úvodu druhého poločasu přesně zamířil mezi tyče moskevské brány STANISLAV TECL.

46

45+3
    Český tým se dostává znovu do vedení. Druhou branku Plzně vsítil VLADIMÍR DARIDA.

45+2
    Hráč ruského celku vidí žlutou kartu, jedná se o Tarasova.

44
    Hosté srovnávají stav zápasu na 1:1. Přesnou trefou se prezentuje FELIPE CAICEDO.

42
    Žlutou kartu vidí také hráč Plzně.

37
    Druhý rohový kop v zápase si zkusí Lokomotiv Moskva.

27
    Rohový kop pro domácí Lokomotiv.

17
    Tým z České republiky se v sedmnácté minutě ujímá vedení 0:1! PAVEL HORVÁTH z pokutového kopu nedal domácímu brankáři šanci.

16
    První žlutou kartu vidí hráč Lokomotivu. Za faul na Tecla jí uviděl Ďurice, následuje penalta!

14
    Rohový kop zahraje Viktoria Plzeň.

5
    Rohový kop pro Plzeň.

1
    Plzeň zahrála úvodní kop.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik - Řezník, Čišovský, Hejda, Limberský - Darida, Horváth - Rajtoral (61. Štípek), Kolář, Ďuriš (61. Fillo) - Tecl (61. Bakoš)

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Branky: 44. Caicedo (pen.), 72. Pavljučenko, 83. Ďurica - 17. Horváth (pen.), 45+3. Darida, 49. Tecl, 56. Tecl, 68. Bakoš

Karty:   16. Ďurica (LMO), 45+2. Tarasov (LMO) - 42. ? (PLZ), 64. ? (PLZ)

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Čorluka, Ďurica, Šiškin, Janbaev, Tarasov, Tigorev, Podberjozkin, Obinna, Caicedo, Alex, Hartiyadi, Syčev, Pavljučenko, Turik