Třebíč – Havlíčkův Brod 5:6 (po pr.) | Jihlava – Most 5:1 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 1:2 (po pr.)
Beroun – Ústí n/L 1:2 (po pr.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Olomouc – Písek 6:1 (kon.)

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté získali prémiový bod. TOMÁŠ PROTIVNÝ dostal pas od Aleše Jelínka, Dusíkovi jeho střela propadla pod vyrážečkou. Asistence: Aleš Jelínek, Roman Vondráček.

59:48
    Do branky se vrací Lukáš Dusík.

59:48
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné co se tu děje. S domácími to vypadalo na ručník. Hruška vystřelil, Suchan vyrazil MARTIN DOČEKAL zametl kotouč za jeho záda. Vyrovnáno! Asistence: Milan Hruška, Tomáš Vondráček.

59:43
    Tak ještě dramatičtější zápletka. Hosté vyhodili kotouč mimo ledovou plochu, konkrétně Roman Vondráček.

58:20
    Čiliak se vrací do branky.

56:43
    A je tu drama! Domácí snižují na rozdíl jediné branky, ihnedpo buly se vydal Ostřížek na Suchana přihrál ke druhé tyči na TOMÁŠE KAUTA a ten vymetl pavouku v šibenici Suchanovi svatyně. Asistence: David Ostřížek.

56:32
    Konečně také domácí předveli pohlednou kombinaci. Čejka nahrál na modré Zdráhalovi, který nahrál skrze pásmo na MARTINA DOČEKALA, který prostřelil Suchana. Asistence: Jan Zdráhal, Václav Čejka.

51:08
    Rebel se provinil proti pravidlům, když hráč skákající ze střídačky se zapojil do hry v momentě, kdy jeho spoluhráč byl ještě na ledové ploše. Trest nastoupil Ondřej Stehlík.

47:35
    Domácí si početní výhodu příliš dlouho nezahráli. Malena zatáhl za záchranou brzdu před Kostourkem a odchází si odpykat hákování.

47:25
    Vyloučení na straně Rebelu, trest si odpyká Ondřej Starý za hákování.

47:06
    Havel mohl přidat třetí branku, jeho bekhendový blafák mířil mezi Dusíkovi betony, ten je zklapl včas.

43:56
    Milan Hruška neudržel nervy na uzdě. Dostává 2 minuty za vysokou hůl. A 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

43:00
    David Dvořáček dostává 10ti minutový trest za nesportovní chování. Hrát se bude 5 na 5.

41:51
    Marka Čiliaka střídá Lukáš Dusík.

41:51
    Tak to je doslova sprcha pro domácí hráče. Místo aby se snažili o vyrovnání prohrávají o tři branky. Další přihrávku zpoza branky zužitkoval LUKÁŠ HAVEL. Asistence: Petr Polodna, Pavel Musil.

40:23
    Také hosté využívájí svoji druhou početní výhodu. Musil získal za domácí brankou kotouč, přihrál jej před domácí svatyni, kde stál zcela osamocený PETR POLODNA, jenž bekhendem prostřelil Čiliaka. Asistence: Pavel Musil, Aleš Pavlík.

34:27
    Třetím vyloučeným domácím hráčem v této třetině se stává Jakub Čuřík, dostává tres z apodražení.

33:54
    Druhá využitá přesilová hra domácích. Hosté sice hráli již ve čtyřech, ovšem nezabránili přihrávce Tomáše Kauta na Viléma Buriana, který stál mezi kruhy zády k brance, bekhendem vystřelil, kotuč Suchan vyrazil nad sebe Burian jej stihl ve vzduchu doklepnout nad ležíím hostujícím brankářem. Asistence: Tomáš Kaut.

32:39
    Třebíč bude hrát s výhodou dvou můžu v poli navíc. Aleš Jelínek dostává trest za vysokou hůl.

30:23
    Vzájemné vyloučení Tomášové Protivný a Vondráček si po vzájemné potyčce odsedí 2 minuty za hrubost.

25:56
    David Ostřížek oslabuje svůj tým za podražení.

24:07
    Domácí dostali výhodu jednoho muže v poli navíc. Sekáním se provinil Radim Ostrčil.

23:26
    Roman Vondráček dostal kotouč na JANA KNOTKA, který po ledě překonává domácího brankáře. Asistence: Roman Vondráček.

17:23
    Tak i domácí využívají přesilovou hru! Malena nahrál na Rangla, jenž vystřelil, Suchan vyrazil střelu před sebe přímo na hůl MARTINA DOČEKALA, který kotouč zasunul za zkoprněnlého hostujícho brankáře. Asistence: David Rangl, Rostislav Malena.

17:01
    Druhým vyloučeným Rebelem je Aleš Jelínek, dostává 2 minuty za držení protihráče.

13:50
    Ondráček přes pásmo nabil dobře postaveného Dvořáčka, po jeho ráně zazvonila levá tyč Marka Čiliaka.

12:41
    A s domácími to vypadá zle nedobře, dalším vyloučeným je Vlastimil Bilčík. Na lavici hanby si odpyká trest za krosček.

12:23
    Tedy alespoň na chvíli. Petr Polodnavyhrál vhazování přímo na hůl LUKÁŠE HAVLA, jenž z první trefil přesně. Asistence: Petr Polodna.

08:03
    Pravidlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo, ze zcela nenápadné akce se prosazuje ROMAN VONDRÁČEK, který překonává Čiliaka a využívá tak přesilovku. Asistence: Lukáš Endál, Petr Polodna.

07:35
    David Ostřížek se dostal ke dvou pokusům v úrovni kruhů, v obou případech jej vychytal Suchan.

07:00
    První m vyloučeným třebíčským hráčem je Vilém Burian, byl mu vyměřen trest za podražení.

02:30
    První vyloučení dnešního zápsau, Hostující Jan Knotek dostává 2 minuty za vysokou hůl.

David Sochor

Branky a nahrávky: 18. Dočekal (Rangl, Malena), 34. Burian (Kaut), 57. Dočekal (Zdráhal, Čejka), 57. Kaut (Ostřížek), 60. Dočekal (Hruška, Vondráček) - 9. Vondráček (Endál, Polodna), 13. Havel (Polodna), 24. Knotek (Vondráček), 41. Polodna (Musil, Pavlík), 42. Havel (Polodna, Musil), 64. Protivný (Jelínek, Vondráček)

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (42. - 59., 60.Dusík) - Rangl, Malena, Zdráhal, Hruška, Sláma, Bilčík, Dlapa, Čejka - Dočekal, Dolníček, Káňa - Ostřížek, Nahodil, Burian - Vondráček T., Kaut, Fořt - Čech, Čuřík, Křivohlávek. Trenér: Pokorný.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Jelínek, Protivný, Starý, Pavlík, Soldán, Ostrčil - Endál, Knotek, Vondráček R. - Havel, Polodna, Musil - Dvořáček, Kostourek, Ondráček - Milfait, Štěpánek, Stehlík. Trenér: Rech.

Rozhodčí: Pešina, Přikryl - Wesley, Kašík