Třebíč – Havlíčkův Brod 5:6 (po pr.) | Jihlava – Most 5:1 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 1:2 (po pr.)
Beroun – Ústí n/L 1:2 (po pr.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Olomouc – Písek 6:1 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 1:3 (kon.)
HC Olomouc
6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
IHC Králové Písek
Středa 06.02.2013, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

59:36
    Ondřej Kříž po své střele fauloval jednoho z Jihočechů, po ponechané výhodě byl nakonec na dvě minuty za sekání odeslán na trestnou.

56:15
    Dvě minuty za držení protihráče a osobní desetiminutový trest za nesportovní chování si do statistik nechal zapsat Richard Diviš (OLO). Menší trest odpyká Lukáš Králík.

52:24
    Za vysokou hůl si menší trest odsedí Richard Diviš (OLO).

49:24
    Josef Slavík (PIS) putuje na dvě minuty na trestnou za sekání.

44:18
    A znovu jdou hosté do tří! Pavel Sedláček odjel na dvě minuty na trestnou za sevření puku.

44:05
    Dlouho si však Jihočeši hru v pěti neužili, za hákování byl dvěma minutami potrestán Frank Kučera.

40:40
    Hosté hráli při oslabení v pěti, obdrželi tak menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Ten odpyká Marcel Dvořák.

38:27
    V útočném pásmu Dominik Boháč (PIS) zezadu sestřelil Králíka, jenž se poté svíjel na zemi. Hlavní sudí napařil Boháčovi pět minut plus trest do konce utkání za naražení zezadu. Menší z trestů odsedí David Homolka.

30:38
    Jiří Řípa (OLO) vyfasoval menší trest za sekání.

30:02
    Za nedovolené bránění si to na dvě minuty na trestnou namířil David Homolka (PIS).

26:05
    Zajímavá příležitost se rýsuje pro domácí hráče, dvě minuty za podražení obdržel Dominik Boháč.

25:10
    Za hrubost jsou současně na dvě minuty vyloučeni Lukáš Kříž (PIS) a Zbyněk Hampl (OLO). Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

20:42
    Jakub Bartoň (OLO) odjel na čtyři minuty na trestnou za vysokou hůl.

16:32
    Situace se pro domácí hodně komplikuje, menší trest za podražení se odpyká Lukáš Kucsera (OLO)!

16:24
    I Hanáci mají po přesilovce, Adam Rufer (OLO) odjel na dvě minuty na trestnou za krosček.

14:42
    Za podražení se odporoučel na dvě minuty na trestnou Jakub Ruprecht (PIS).

10:52
    Jihočeši toho v přesilovce mnoho nepředvedli, navíc se dopustili nedovoleného zákroku. Pavel Sedláček obdržel menší trest za hákování.

10:06
    Chvilka oddechu pro Písek, Martin Janáček (OLO) byl poslán na dvě minuty na trestnou za nedovolené bránění.

05:41
    David Homolka (PIS) vyfasoval menší trest za sekání.

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 4. Pekr (Řípa, Bartoň), 35. Králík (Kříž O., Švaňhal), 38. Pekr (Bartoň), 42. Kříž O. (Kotvan, Rác), 52. Pekr (Hampl), 56. Řípa (Janáček, Hampl) - 1. Vlček (Vaniš)

HC Olomouc: Halász (Kašík) – Bartoň (C), Ondrušek, Kříž O., Staněk, Kadela, Kotvan, Janáček, Valenta – Pekr, Řípa, Hampl – Rufer, Diviš, Selingr – Rác, Kolouch, Kucsera – Švaňhal, Králík, Vodný.
    IHC Králové Písek: Mazuch (Halmoši) – Petráček, Drtil, Boháč, Ruprecht, Makovský, Kříž L., Sedláček, Kužel – Sedláček, Kubeš (C), Strnad – Ferebauer, Vlček, Vaniš – Slavík, Kučera, Heřman – Homolka, Volf, Schwamberger.

Rozhodčí: Úlehla – Adamec, Poruba