Maďarsko – Bělorusko 1:1 (kon.) | Kypr – Srbsko 1:3 (kon.) | Slovinsko – Bosna 0:3 (kon.)
Norsko – Ukrajina 0:2 (kon.) | Chile – Egypt 2:1 (kon.) | Španělsko – Uruguay 3:1 (kon.)
Izrael – Finsko 2:1 (kon.) | Turecko – Česko 0:2 (kon.) | Malta – Sev. Irsko 0:0 (kon.)
S. Makedonie – Dánsko 3:0 (kon.) | Anglie – Brazílie 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Itálie 1:1 (kon.)
Švédsko – Argentina 2:3 (kon.) | Řecko – Švýcarsko 0:0 (kon.) | Island – Rusko 0:2 (kon.)
Rumunsko – Austrálie 3:2 (kon.) | Belgie – Slovensko 2:1 (kon.) | Wales – Rakousko 2:1 (kon.)
Skotsko – Estonsko 1:0 (kon.) | Irsko – Polsko 2:0 (kon.) | Francie – Německo 1:2 (kon.)
Portugalsko – Ekvádor 2:3 (kon.)
Maďarsko
1:1 (1:0)
Bělorusko
Středa 06.02.2013, 17:00 • Belek, Turecko • Reprezentační zápasy

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:58:12)

Je konec, dnešní utkání je u konce a skončilo nakonec spravedlivou remízou 1:1. Sledovali jsme šance na obou stranách, Maďarsku patřil zejména první poločas, kdy svého soupeře přehrávalo, naopak Bělorusové se po přestávce "probudili" a vyrovnali nejen hru, ale i skóre zásluhou přesné trefy z 58. minuty Volodka.

90+2
    Rozhodčí se rozhodl nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby tohoto vyrovnaného souboje, stav je stále nerozhodný 1:1.

88
    Je tu pátý rohový kop pro Maďarsko, ale ani tentokrát se soupeř nenechal zaskočit.

85
    Autové vhazování pro Bělorusko na polovině soupeře, ten ale následně získává míč.

83
    Bělorusové dobře zakombinovali na polovině soupeře, ale nepovedla se jim finální fáze.

81
    Maďarsko zahrává volný kop na polovině soupeře, ale bez ohrožení brány.

80
    Bělorusko zahrává šestý rohový kop, střela na bránu, ale Bogdan chytá.

78
    A vzápětí další střídání v sestavě Běloruska, Chvaščinskij nahradí Rodjonova.

77
    Bělorusko střídá, hřiště opouští Kislyak, přichází Chačaturjan.

76
    Svůj pátý rohový kop v utkání zahrává Bělorusko, ale opět bez jakéhokoliv vážnějšího ohrožení Bogdana v bráně Maďarska.

73
    Bělorusko ztrácí při útočné akci míč, rozehrávat bude soupeř.

70
    Čtvrtý roh Maďarska z pravé strany, obrana soupeře odvrací.

68
    V krátké době druhý rohový kop zahrávají Maďaři, ale opět se prosadit gólově nedokázali.