Mallorca – Osasuna 1:1 (kon.) | Celta Vigo – Valencia 0:1 (kon.) | Levante – Malaga 1:2 (kon.)
La Coruňa – Granada 0:3 (kon.) | Real Madrid – Sevilla 4:1 (kon.)
Deportivo La Coruňa
0:3 (0:1)
Granada CF
Sobota 09.02.2013, 22:00Španělská LaLiga

To je dnes ode mě vše. Přeji vám dobrou noc a u dalších on-line přenosů na počtenou. (23:54:27)

A je dobojováno! Granada dokázal velmi dobře takticky dohrát druhý poločas a navíc ještě navýšila své vedení z první půle. La Coruňa si dokázala vypracovat i v druhé půli nějaké šance, ale v koncovce byla bezzubá. V závěru navíc ještě Pablovi tekli nervy, a tak ještě kromě třetí branky přišla La Coruňa určitě v příštím zápase o svého obránce.

90+6
    Granada právě vstřelila branku!

GUILHERME SIGUEIRA poslal míč přesně do horního levého rohu branky a nedal tak šanci brankáři Aranzubiovi, aby zasáhl.

90+5
    Pablo nedostal za svůj zákrok žádnou kartu. Následně ale asi sudímu pořádně z plného hrdla vyčinil a rozhodčí mu ukázal rovnou červenou.

90+4
    Granada bude zahrávat po faulu Pabla pokutový kop!

90+3
    Granada se také pustila do útoku, ale dobře v obraně zasáhl Zé Castro a zastavil akci soupeře.

90+2
    Riki střílel z velkého úhlu. Jeho pokus dobrým zákrokem zneškodnil brankář Toňo.

90+1
    Sudí přidá v druhém poločase 5 minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Centr do šestnáctky našel pouze připraveného brankáře domácích.

89
    Ighalo se dostal ke střele zpoza vápna. Jeho pěknou střelu konečky prstů vytěsnil brankář Aranzubia konečky prstů alespoň na rohový kop.

88
    Domácí to již budou mít velmi těžké, do konce utkání již moc nezbývá.

86
    Marchena tvrdě zajel do protihráče a uviděl žlutou kartu.

85
    Siqueira nedovoleně zastavil pronikajícího Oliveiru a od sudího uviděl žlutou kartu

84
    Domácí pokračují v neustálých útocích na branku soupeře, ale Granada zatím výborně brání a až na pár okamžiků nepouští domácí celek k jejich brance.

82
    Poslední střídání Granady. Odchází Nolito, přichází Iriney.

81
    La Coruňa zahrávala rohový kop a málem se dočkala snížení! Na centr se výborně vyskočil Valerón, který hlavou poslal míč těsně vedle branky.