Bardejov – Muszyna Poprad 0:0 (kon.) | HFK Olomouc – Chrudim 1:0 (kon.) | Most – Sokolov 0:2 (kon.)
Vlašim – Žižkov 1:1 (kon.) | Prešov – Nowy Sącz 2:1 (kon.) | Rapid – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
Austria – Ružomberok 4:0 (kon.) | Admira – Nitra 0:0 (kon.) | Liberec – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Salzburg – Zlaté Moravce 2:1 (kon.) | Senica – Győr 0:1 (kon.) | FCSB – Jablonec 1:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
0:2 (0:1)
FK Baník Sokolov
Sobota 09.02.2013, 11:00 • Velebudice • Přípravný zápas

Druhý poločas nabídl o něco živější podívanou, na obou stranách se zrodilo několik šancí, v brance Sokolova se několika skvělými zákroky předvedl Dvořák. Hosté kromě druhé branky také nastřelili břevno. Celkově byli v produktivitě úspěšnější, a proto si odvážejí cennou výhru nad svým druholigovým sokem. (12:58:58)

54
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Po akci Mliky se ke střele na hranici šestnáctky dostal DAVID VANĚČEK, obstřelil domácího gólmana a poslal hosty do dvoubrankového vedení.

46

V prvním poločase byl k vidění typický přípravný duel s minimem šancí na obou stranách. První vyloženou příležitost měli domácí, pěknou střelu však gólman Dvořák vyrazil na roh. Na druhé straně se hezkou akcí blýskl Holub, ale nedokázal zakončit. Do vedení se tak dostali hosté v 37. minutě, kdy se prosadil Mlika.

37
    Po centru Dřížďala se z voleje prosadil JIŘÍ MLIKA, který nechytatelnou střelou ze šesti metrů nedal gólmanovi domácích šanci - 0:1!

FK Baník Most: není k dispozici

FK Baník Sokolov: Dvořák I. - Dřížďal, Dvorník, Huška, Šíma - Hoffmann, Vrtělka - Machek, Holub, Dvořák II. - Mlika

1

Dobré sobotní dopoledne, zimní příprava je v plném proudu a série přípravných zápasů druholigových celků pokračuje i dnes. Proti sobě nastoupí staří známí z Fotbalové národní ligy. Zápas hraný ve Velebudicích nabídne souboj dvou Baníků, dvou hornických měst. Oba týmy v poslední zápasech vyhrály shodně 2:0, Most porazil Viktorii Žižkov góly Mujagiče, Sokolov pro změnu přehrál třetiligový Chomutov brankami Vaněčka a Šamánka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.