AC Milán – Parma 2:1 (kon.)
AC Milán
2:1 (1:0)
Parma Calcio 1913
Pátek 15.02.2013, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:43:21)

Červené karty: 0:0

Branky: 39. Paletta (vla.), 78. Balotelli - 90+3. Sansone. ŽK: 73. Zapata (ACM) - 66. Marchionni (PRM). Rozhodčí: Massa – Giachero, Petrella – Bianchi (brankoví: De Marco, Di Bello).

Dnešní předehrávka 25. kola italské Serie A skončila předpokládaným vítězstvím AC Milán. Milánští zvítězili 2:1, když si v 39. minutě vstřelil vlastní gól Gabriel Paletta a v 78. minutě zvýšil vedení na rozdíl dvou branek nádhernou střelou z přímého kopu Mario Balotelli. Nicola Sansone poté v nastavení už pouze korigoval konečně výsledek, který je tak 2:1. Milán touto výhrou poskočil na třetí místo tabulky před Lazio a Inter, Parma zůstává desátá.

90+3
    Parma právě vstřelila branku!
    Přeci jen jsme se ještě dočkali branky! Po pravé straně se skvěle prohnal Biabiany, který poté předložil přihrávku do prázdné branky NICOLE SANSONEMU, který koriguje výsledek na 2:1!

90+2
    Yepes odklízí centrovaný míč.

90+1
    Balotelli vypálil z rohu velkého vápna, Pavarini v klidu pokryl míč ve své náruči.

90+1
    Sudí Massa nastaví v dnešním zápase 3 minuty.

90
    Klasický obrázek dnešního zápasu - Balotelli na zemi.

89
    Dalekonosný pokus Montoliva snad ze 35 metrů ohrozil Pavariniho, který musel zachraňovat svůj tým tygřím skokem, kterým s problémy vyrazil míč do bezpečí! Krásný fotbalový moment v závěru utkání.

88
    Zapata odvrací nebezpečí z pokutového území AC Milán.

87
    Domácí podruhé střídají, Traoré nahrazuje Nianga.

86
    Belfodil si našel centrovanou přihrávku do pokutového území, míč ale poslal těsně vedle.

86
    Domácí hráči už se nikam zbytečně nepoženou.

85
    Domácí kouč Allegri má stále k dispozici 2 střídání, které si nejspíše šetří na závěrečné minuty.

83
    V dalším postavení mimo hru tentokrát Belfodil.

83
    Niang se probíjel po levé straně, do zázemí ovšem míč šel od něj, nářízen byl tak odkop od branky.