Kadaň – Hr. Králové | 3:6 (kon.) | | | Benátky n/J – Jihlava | 2:0 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 3:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) | | | Šumperk – Třebíč | 0:3 (kon.) | | | Most – Olomouc | 2:3 (kon.) |
Beroun – Písek | 2:0 (kon.) |
Buffalo – Boston | 4:2 (kon.) | | | New Jersey – Philadelphia | 5:3 (kon.) | | | Winnipeg – Pittsburgh | 1:3 (kon.) |
Detroit – Anaheim | 2:5 (kon.) | | | Chicago – San Jose | 4:1 (kon.) | | | Calgary – St. Louis | 2:5 (kon.) |
Vancouver – Dallas | 3:4 (kon.) | | | Los Angeles – Columbus | 2:1 (kon.) | | | Florida – Tampa | 5:6 (po pr.) |
Přerov – Vsetín | 2:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 1:4 (kon.) | | | Opava – Havířov | 1:2 (kon.) |
Karviná (Baník) – Nový Jičín | 6:1 (kon.) | | | Technika Brno – Kolín | 2:3 (kon.) | | | Milevsko – Klatovy | 3:1 (kon.) |
Řisuty – Kobra Praha | 4:2 (kon.) | | | Tábor – Sokolov | 10:3 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Nymburk | 3:5 (kon.) |
Jablonec n/N – Klášterec nO | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Vsetín – HC Litvínov | 2:7 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Slavia | 0:3 (kon.) |
Havířov – Liberec | 4:1 (kon.) | | | Třinec – HC Kladno | 6:0 (kon.) | | | Přerov – Pardubice | 5:7 (kon.) |
Berani Zlín – Letňany | 2:4 (kon.) | | | Motor ČB – Karlovy Vary | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 2:5 (kon.) |
Vítkovice – Chomutov | 10:3 (kon.) | | | Písek – HC Plzeň | 5:3 (kon.) |
Chomutov – Kometa Brno | 3:2 (po s.n.) | | | Pardubice – HC Plzeň | 7:3 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 6:0 (kon.) |
Liberec – Sparta | 4:3 (po pr.) | | | HC Litvínov – Berani Zlín | 3:2 (kon.) | | | Vítkovice – Jihlava | 7:1 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 1:2 (po s.n.) |
PIKSLA Pardubice – Astria | 0:0 (18:00) |
konec
AZ Havířov
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
Bílí Tygři Liberec
Tomáš Vlček
Branky a nahrávky:
24. Ďurkáč (Gola P.), 32. Sonnek (Carbol), 50. Kotala (Carbol), 50. Adamík (Gola R.) - 22. Ordoš (Šťáva, Chlapík)
Rozhodčí: Kubičík - Vengřín, Rožánek
Diváci:
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Šimeček (Turšner) - Ďurkáč, Šteffko, Dudek, Heinzl, Adamík, Potočný J, Potočný V. - Orság, Kotala, Pořízek, Carbol, Polak, Sonnek, Gola R. Bednář, Synek, Gola P., Caruk.
Trenér: Martin Janeček
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Stezka) - Šťáva, Šír, Klinger, Arlt, Kupčík, Zedek - Brabec, Kalfiřt, Šír, Chlapík, Král, Gecko, Kratochvíl, Lakatoš, Ordoš, Zachar, Heřmánek.
Trenér: Jan Šťastný
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Martin Janeček
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Stezka) - Šťáva, Šír, Klinger, Arlt, Kupčík, Zedek - Brabec, Kalfiřt, Šír, Chlapík, Král, Gecko, Kratochvíl, Lakatoš, Ordoš, Zachar, Heřmánek.
Trenér: Jan Šťastný
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubičík - Vengřín, Rožánek
Diváci:
Hosté jsou evidentně rozhozeni, nechali se zatlačit dosvého pásma a krátké obléhání jejich branky končí přesnou bombou od modré VOJTĚCH ADAMÍK - 4:1. asistence Jakub Orság a Robin Gola,
Bleskový výpad AZetu a je to 3:1. JAKUB KOTALA vložil špičku hole do přihrávky před branku a dává domácím dvoubrankový náskok.Asistence Ondřej Carbol.
Tak to je asi pro hosty šok. Domácí sehráli skvěle vhazování před Hosnedlem a Havířov jde do vedení. JAN SONNEK se opřel do puku z první a je to 2:1. Asistence Ondřej Carbol.
Také AZet využívá bleskově přesilovku a je srovnáno. JAKUB ĎURKÁČ si najel mezi kruhy na přihrávku od mantinelu a tvrdou ranou propálil Hosnedla. Asistence Patrik Gola.
Sekundu před vypršením trestu Potočného se hosté radují z vedení. Šimeček neudržel tvrdou střelu od modré a JAN ORDOŠ už měl před prázdnou bránou lehkou práci. Asistence Ondřej Šťáva a Filip Chlapík.
AZ Havířov: Šimeček (Turšner) - Ďurkáč, Šteffko, Dudek, Heinzl, Adamík, Potočný J, Potočný V. - Orság, Kotala, Pořízek, Carbol, Polak, Sonnek, Gola R. Bednář, Synek, Gola P., Caruk.
Trenér: Martin Janeček
Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Stezka) - Šťáva, Šír, Klinger, Arlt, Kupčík, Zedek - Brabec, Kalfiřt, Šír, Chlapík, Král, Gecko, Kratochvíl, Lakatoš, Ordoš, Zachar, Heřmánek.
Trenér: Jan Šťastný
Rozhodčí: Kubičík - Vengřín, Rožánek.
Dnešní duel se hraje v rámci 10. kola nadstavbové části soutěže. Oba týmy si vybojovaly pozici v A skupině, takže už mají s předstihem jistotu play-off. Nyní tedy jde především o to, dobře se na rozhodující boje sezóny připravit, a také vybojovat si co nejlepší pozici v tabulce.
To se zatím, i díky většímu zisku bodů v základní části soutěže, daří libereckým. V tabulce jsou totiž se ziskem 76 bodů na druhém místě. Jejich výkony jsou však v poslední době velmi nevyrovnané. Zatímco doma posbírali jedenáct ze dvanácti možných bodů, venku si připsali pět porážek v řadě.Naposledy neuspěli v pátek v Brně, kterému podlehli 3:4.
To Azet, který vstupoval do nadstavby jako poslední - tedy dvanáctý, poctivě sbírá bodíky (šestkrát z devíti zápasů) a už je na dostřel týmů před sebou. Momentálně už čtyři zápasy nepoznal hořkost porážky a naposledy porazil v pátek doma Jihlavu 2:1.
Uvidíme, zda dnes budou pokračovat výše zmíněné série. Tedy Havířovská vítězná, nebo Liberecká venkovní neúspěšná.
Předchozí vzájemný zápas skončil v Liberci výhrou Bílých Tygrů 4:3sn.
Utkání začíná ve 12:00.