Zlín – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Pardubice 7:1 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:1 (kon.)
HC Litvínov – Sparta 2:5 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Pondělí 18.02.2013, 16:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Utkání končí, z vítězství se raduje domácí Zlín, který srovnal pouhé dvě vteřiny před koncem třetí třetiny zásluhou Urbance a rozhodl ve druhé minutě prodloužení, kdy se trefil Buchta. Ode mě je to všechno, ze Zlína přeji hezký zbytek dne. (18:44:45)

61:13
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí dokonali obrat v zápase! Po vhazování v útočném pásmu dostal přihrávku na modrou čáru LUKÁŠ BUCHTA, který tvrdou střelou, která se ještě otřela o pravou tyč branky, rozhoduje zápas. Asistence: Radim Doležálek, Tadeáš Kundera.

60:59
    Na trestnou lavici usedají Urbanec a Peslar.

60:01

Zlín se tedy dočkal vyrovnání, a tak za okamžik uvidíme prodloužení.

60:00

59:58

Je srovnáno! Dvě vteřiny před závěrečnou sirénou poslal Patrik Urbanec kotouč na volného LUBOMÍRA KOVAŘÍKA, který z úhlu překvapil Zelenku. 2:2!

59:31
    Zavadil spěchá na střídačku, Zlín to zkouší v šesti!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, puk je za domácí brankou.

57:30
    Zlín dlouho kombinoval v útočném pásmu, ale Kometa se dokázala osvobodit.

56:27
    Pospíšil je vyloučen za držení. Tohle je velká šance pro Zlín, který se snaží vyrovnat skóre.

55:57
    Zelenka nepřesně rozehrál puk za brankou a zadělal svému týmu na problémy. Vše ale nakonec vyřešili hosté na výbornou.

54:55
    Golman hostí je v pořádku, a tak se může pokračovat ve hře.

54:55
    Zlínští se usadili v pásmu, po jedné z akcí ale zůstal ležet v brankovišti otřesený Zelenka. Hra je přerušena.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 9. Kovařík (Popelka, Kundera), 60. Kovařík (Urbanec), 62. Buchta (Doležálek, Kundera) - 13. Mrázek (Raška), 40. Sedlák (Kusko, Dittrich)

Berani Zlín: Zavadil (Šivel) - Řezáč, Kobylík, Zbořil, Buchta, Strojil, Urbanec, Talán - Kundera, Kovařík, Haloda, Matula, Popelka, Jurík, Janeba, Kratochvil, Sedláček, Mika, Tomiga, Doležálek, Zaremba
    HC Kometa Brno: Zelenka (Klimeš) - Šidák, Mytiska, Peslar, Sedlák, Vojáček, Vágner, Dittrich - Pospíšil, Račanský, Raška, Mrázek, Papp, Lašák, Kusko, Wasserbauer, Buhaj, Janoušek

Rozhodčí: Bryška, Čech