Chicago – Los Angeles 3:2 (kon.) | Minnesota – Detroit 3:2 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:3 (kon.)
Dallas – Calgary 3:4 (kon.) | NY Rangers – Washington 2:1 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:4 (po s.n.)
NY Islanders – Philadelphia 0:7 (kon.) | New Jersey – Ottawa 1:2 (po s.n.) | Colorado – Nashville 6:5 (kon.)
Minnesota Wild
3:2 (0:1, 3:1, 0:0)
Detroit Red Wings
Pondělí 18.02.2013, 00:00 • Xcel Energy Center • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

53:47
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici usedá Nate Prosser (MIN).

49:19

47:19
    Brian Lashoff (DET) je vyloučen na dvě minuty za držení.

35:16
    Poprvé se ve druhé třetině vylučuje, domácí Setoguchi dostává za vysokou hůl dvojitý menší trest 2+2.

33:45
    Minnesota právě vstřelila branku!
    To je obrat! Třemi brankami v řadě domácí otáčí zápas, když třetí branku dává TORREY MITCHELL. Asistence: Mikael Granlund.

33:13
    JASON ZUCKER střelou příklepem překonává Mrázka v brance Detroitu a domácí vyrovnávají stav utkání. Asistence: bez asistence.

29:35
    DANY HEATLEY snižuje náskok hostů na rozdíl jediné branky, když překonává Mrázka v brance Detroitu přesnou golfovou střelou. Asistence: Miko Koivu, Zach Parise.

20:20
    Detroit právě vstřelil branku!
    Hosté mají výtečný vstup do druhé třetiny, PAVEL DACJUK dává druhou branku Detroitu po přesné střele zápěstím. Asistence: Henrik Zetterberg, Brian Lashoff.

20:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 30. Heatley (M. Koivu, Parise), 34. Zucker, 34. Mitchell (Granlund) - 9. Brunner (Dacjuk, Zetterberg), 21. Dacjuk (Zetterberg, Lashoff)

Minnesota Wild: Kuemper (Backström) - Suter, Brodin, Gilbert, Stoner, Spurgeon, Falk - Parise, M. Koivu, Heatley - Brodziak, Granlund, Setoguchi - Zucker, Cullen, Clutterbuck - Larsson, Rupp, Mitchell
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) - Kronwall, White, Ericsson, Kindl, Lashoff, Quincey - Dacjuk, Filppula, Cleary - Brunner, Zetterberg, Abdelkader - Eaves, Andersson, Tatár - Tootoo, Emmerton, Miller

Rozhodčí: Watson, Kowal - Miller, Shewchyk

Diváci: 19117