Hr. Králové – Zlín 1:3 (kon.) | Chomutov – Písek 6:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 3:4 (po s.n.)
Liberec – Vítkovice 4:6 (kon.) | HC Litvínov – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Havířov 6:3 (kon.)
HC Kladno – Motor ČB 2:1 (po s.n.) | Sparta – Olomouc 3:2 (kon.) | Slavia – Přerov 7:0 (kon.)
Pardubice – Vsetín 2:4 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 0:0 (odl.)

Letňany právě vstřelily branku!
    MARTIN ŠŤOVÍČEK na sebe vzal úlohu zachránce týmu. Svými jeslemi dokázal, jako jediný střelec, překonat brankáře a zajistil HC Letcům Letňany výhru i v tomto utkání. Domácí si tedy připisují dvě výhry za dva zápasy. Od nás je to vše s přáním hezkého večera se s Vámi loučíme. Budu se těšit na dalším domácím utkání v Letňanech.

Vojtěch Němec svojí pomalou jízdou Švihálka nepřekonal.

Na Brejchu si Růžička skvěle počkal se svým betonem.

Ďuračovi Švihálek vypíchl kotouč.

Překonává Růžičku mezi betony.

Podařilo se mu dokonale oklamat Švihálka, ale koncovku nezvládl.

Šťovíček se rozjíždí...

Jako první jede za tým .Bruslařského klubu Šír.

V prodloužení jsme byli svědky klidného hokeje. zatímco první polovinu nastaveného času opanoval domácí tým. Druhá část patřila celku hostů. Nyní se upraví střední pruh kluziště a nájezdy mohou začít.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Růžička drží svůj tým! Neuman obbruslil branku a místo zakončení volil přihrávku na Šťovíčka ten z první pálil a trefil skvěle pozičně hrajícího brankáře Bruslařského klubu.

63:15
    Tůma ze slibné šance vystřelil a těsně minul Švihálkovu klec.

62:20
    Šťovíček pálil těsně nad Růžičkovu svatyni.

61:13
    Zatím jsme svědky opatrné hry. Obě čtveřice důsledně brání. Nikdo nechce udělat chybu.

60:01

Za chvilku budeme svědky prodloužení. Ve třetí třetině domácí chtěli urvat výhru pro sebe, ale branku jsme neviděli. Budeme svědky nájezdů nebo někdo vezme koncovku na sebe. Uvidíme.