Edmonton – Arizona 3:2 (po s.n.) | Los Angeles – Colorado 4:1 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 0:4 (kon.)
Detroit – Nashville 4:0 (kon.) | Carolina – Tampa 2:5 (kon.) | Montreal – NY Rangers 3:0 (kon.)
Ottawa – Toronto 3:2 (kon.) | St. Louis – Columbus 2:1 (kon.) | Dallas – San Jose 3:1 (kon.)
Calgary – Minnesota 3:1 (kon.) | Florida – Boston 1:4 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 2:4 (kon.)

3. Brian Little (Jets) (01:37:30)

Winnipeg nakonec dotáhl zápas do vítězného konce a připsal si velmi důležité body v boji o play-off. Do třetí třetiny Jets vstoupili s jednobrankovým vedením, které ve 48. minutě ještě zvýšil Ladd. Devils se nadechli k náporu příliš pozdě a nedosáhli už ani na kontaktní branku.

Střely na branku ve 3. třetině - 5:7

Střely na branku celkem - 26:27

60:00

59:45
    Dobrou šanci prováhal Eliáš. Hra je přerušena a vhazovat se bude před brankou Pavelce.

59:09
    Jets poslali kotouč až k brance Devils a domácím se už hodně krátí čas.

57:17
    Teď ale na icing zahrálo New Jersey a Hedberg musí zpět do své brány.

57:09
    Burmistrov odpálil puk tak šikovně, že z toho není zakázané uvolnění.

56:44
    Hedberg na střídačce, domácí to zkouší v šesti!

56:44
    Icing hostí.

56:23
    Pavelcova lapačka likviduje střelu Kovalčuka.

56:03
    Kane teď dokonce prověřil Hedberga.

55:49
    Jets po delší době vytlačili hru alespoň do středního pásma.

55:27
    Domácí se nadechli k velkému náporu. Pavelec ale uklidňuje svůj tým a přerušuje hru.

55:02
    Nabídka Židlického až před Pavelce neprolétla.

53:53
    Opakovaný záznam navíc ukázal, že Hainsey vyhodil kotouč z brankoviště rukou, takže to mělo být trestné střílení...

53:53
    Obrovský závar před brankovištěm Pavelce. Hostující gólman už jen bezmocně ležel, ale Bernier s Ponikarovskim za jeho záda puk nedostali. To se podařilo až Židlickému, jenže to už bylo pískáno. Chyba rozhodčích tak Devils stála kontaktní gól!

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 10. Zajac (Eliáš, Clarkson), 18. Bernier (Loktionov, Ponikarovskij) - 3. Bogosian (Wheeler, Little), 34. Clitsome (Postma), 38. Kane (Burmistrov), 48. Ladd (Little, Wheeler)

New Jersey Devils: Hedberg (Brodeur) - Židlický, Salvador, Larsson, Greene, Fayne, Volčenkov - Kovalčuk, Zajac, Ponikarovskij - Clarkson, Henrique, Eliáš - Bernier, Josefson, Gionta - Butler, Loktionov, Barch.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Pasquale) - Byfuglien, Clitsome, Bogosian, Hainsey, Postma, Stuart - Wheeler, Little, Ladd - Antropov, Burmistrov, Kane - Miettinen, O. Jokinen, Tangradi - Peluso, Slater, Wright.